USA. Chwaliła się, że nigdy nie miała wypadku. Zginęła kilka dni później w wypadku

Świat
USA. Chwaliła się, że nigdy nie miała wypadku. Zginęła kilka dni później w wypadku
YouTube/WKRG

Uczennica liceum, która chwaliła się na TikToku, że nigdy nie miała wypadku samochodowego, zginęła zaledwie kilka dni później w czołowym zderzeniu z innym autem.

18-letnia Kara Santorelli jechała autostradą w hrabstwie Escambia na Florydzie, kiedy zderzyła się czołowo z jadącym pod prąd chevroletem.

 

Zarówno nastolatka jak i kierowca drugiego pojazdu zginęli na miejscu.

 

 

Jak się okazało, 18-latka zaledwie sześć dni wcześniej opublikowała na TikToku nagranie, w którym chwaliła się, że nigdy nie miała wypadku samochodowego. 

 

Po tragicznej  śmierci dziewczyny wideo stało się bardzo popularne i zostało odtworzone już ponad 15 mln razy.

 

 

18-latkę pożegnała na Facebooku jedna z jej krewnych. "Mały kawałek mojego serca umarł dzisiaj, kiedy dowiedziałam się, że moja siostrzenica poszła do nieba. Kocham twoją piękną duszę, Karo!" - napisała ciotka nastolatki. 

 

 

Tragicznie zmarłą uczennicę pożegnały również władze szkoły, do której uczęszczała. "Jest nam niezmiernie przykro z powodu tragicznej śmierci naszej uczennicy. Trzymamy się mocno pięknych wspomnień, które nam pozostawiła. Jej piękny uśmiech i życzliwość pozostanie w sercach jej przyjaciół i kolegów z klasy" - czytamy we wpisie na Facebooku.


"Składamy również kondolencje jej rodzinie, modląc się, aby znaleźli pocieszenie i siłę w tych trudnych dla nich chwilach" - dodano.

 

dk/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie