Aleksandrów Kujawski: Policyjna obława za uzbrojonym mężczyzną. Padły strzały

Polska
Aleksandrów Kujawski: Policyjna obława za uzbrojonym mężczyzną. Padły strzały
Twitter/Polska Policja
Trwa obława w całym województwie kujawsko-pomorskim

Policja poszukiwała 37-letniego mężczyzny, który najpierw wszczął awanturę domową w Aleksandrowie Kujawskim, groził konkubinie przy użyciu przedmiotu przypominającego broń, a podczas próby ucieczki zaatakował taksówkarza i zabrał mu auto. - Po godz. 22 mężczyzna został zatrzymany - przekazała w rozmowie z polsatnews.pl st. asp. Marta Białkowska-Błachowicz z KPP w Aleksandrowie Kujawskim.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące wszczęcia awantury domowej przy jednej z ulic na terenie Aleksandrowa Kujawskiego. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że mężczyzna groził jej przedmiotem przypominającym broń. Kobieta wraz z czwórką dzieci wybiegła na zewnątrz. Wtedy usłyszała dwa strzały, które dobiegały z wnętrza domu - przekazała w rozmowie z polsatnews.pl st. asp. Marta Białkowska-Błachowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

 

ZOBACZ: Rzeszów. Śmierć w budynku NFZ. Mężczyzna zasłabł czekając w kolejce

 

Na miejscu zjawili się antyterroryści z Bydgoszczy. - Dokonali penetracji wnętrza posesji. Nie ujawniono tam poszukiwanego - dodała policjantka. 

Policyjna obława w kujawsko-pomorskim. Mężczyzna groził taksówkarzowi

Około godz. 18:15 funkcjonariuszy zaalarmował taksówkarz, który wykonywał z poszukiwanym kurs do miejscowości Raciążek. - W trakcie jazdy mężczyzna zorientował się, że jest poszukiwany. Przystawił kierowcy do głowy przedmiot przypominający broń, wypchnął go z pojazdu i odjechał - przekazała st. asp. Białkowska-Błachowicz. 

 

ZOBACZ: Siemiatyczne. Złodziej ukradł 800 jajek, rower i elektronarzędzia. Grozi mu kara 10 lat więzienia

 

Około 22:20 poszukiwany został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Zostanie przewieziony do policyjnej izby zatrzymań, gdzie będą przeprowadzone czynności. 

 

O sprawie jako pierwszy informował portal radiozet.pl. 

dsk/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie