Legionowo. Cztery osoby zatrzymane po zabójstwie. Ofiara miała rany szyi

Polska
Legionowo. Cztery osoby zatrzymane po zabójstwie. Ofiara miała rany szyi
Polsat News
Do zabójstwa doszło w piątek wieczorem w Legionowie.

Cztery osoby zostały zatrzymane w sprawie zabójstwa, do którego doszło w piątek wieczorem na ulicy na Osiedlu Młodych w Legionowie pod Warszawą. Śledztwo prowadzą policja i prokuratura. Ofiara to najprawdopodobniej 22-letni mężczyzna, który zmarł mimo reanimacji. Miał obrażenia od noża na szyi. Przesłuchania zaplanowano na sobotę i niedzielę.

Cztery osoby zostały zatrzymane w Legionowie pod Warszawą. Policja i prokuratura badają sprawę awantury, do której doszło w piątek wieczorem na ulicy na Osiedlu Młodych. Sprzeczka zakończyła się tragedią - nie żyje młody mężczyzna, któremu poderżnięto gardło.

Śmierć mimo reanimacji

Ranny zmarł mimo reanimacji, na miejsce przyjechali m.in. miejscowi strażacy i pogotowie ratunkowe. Nieoficjalnie Polsat News dowiedział się, że ofiara miała 22 lata.

 

Część osób policja zatrzymała jeszcze w piątek, pozostałe zatrzymano w sobotę rano. Wśród zatrzymanych jest jedna kobieta.

Funkcjonariusze znaleźli na miejscu nóż kuchenny - podała "Gazeta Powiatowa".

 

ZOBACZ: Łódź. Zabójstwo przy ul. Nowomiejskiej. 54-letnia konkubina wbiła nóż w serce partnerowi

 

Czynności śledcze na miejscu zbrodni trwały do świtu w sobotę.

 

- Była to najprawdopodobniej awantura, sprzeczka grupy osób. W jej trakcie jeden z mężczyzn poniósł śmierć w wyniku ugodzenia go ostrym narzędziem - powiedział sierżant sztabowy Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

 

 

 

Trzeźwieli, aby zeznawać

Polsat News ustalił, że zatrzymani znajdowali się pod wpływem alkoholu, a śledczy musieli czekać aż wytrzeźwieją.

 

Rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Remigiusz Krynke poinformował, że przesłuchania zaplanowano na sobotę i niedzielę.

Prokuratura ujawniła, że wiek zatrzymanych nie przekracza 30 lat.

 

Zaplanowana została sekcja zwłok ofiary.

 

ZOBACZ: Wielka Brytania: Macocha nagrywała, jak umiera jej trzyletni pasierb. Zapadł wyrok 15 lat więzienia

 

Śledczy prowadzą postępowanie w kierunku zabójstwa. Reporter Polsat News ustalił, że w sobotę po południu nikt jeszcze nie usłyszał zarzutów.

 

Polsat News dowiedział się, że trzy osoby mają występować w charakterze świadków zajścia. Prokuratorzy w przypadku przedstawienia zarzutu osobie podejrzewanej o zabójstwo, będą występować o jej tymczasowe aresztowanie - ustalił Arnold Nadolczak.

hlk/map/ Polsatnews.pl/Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie