Przemycił tekst piosenki w prognozie pogody. Zareagował sam Snoop Dogg

Świat
Przemycił tekst piosenki w prognozie pogody. Zareagował sam Snoop Dogg
Instagram/Snoop Dogg

Amerykański prezenter telewizyjny przemycił kilka wersów z piosenki Snoop Dogga podczas prognozy pogody. Dziennikarz Adam Krueger podzielił się swoim występem w mediach społecznościowych. Na nagranie zareagował sam amerykański raper.

Prezenter amerykańskiej stacji CW39 Houston użył podczas prognozy pogody kilku wersów z piosenki "Who Am I (What’s My Name)?" autorstwa Snoop Dogga. Nagranie z wystąpienia Adama Kruegera szybko obiegło media społecznościowe.

 

- Z głębin morza, prosto na dzielnicę (ang. from the depths of the sea, back to the block) - mówi na filmie prezenter, pokazując plażę w Galveston w Teksasie. Zachęcając do śledzenia go w mediach społecznościowych, Adam Krueger czterokrotnie powtarza także angielski zwrot "follow me" (pol. podążaj za mną) - tak, jak ma to miejsce w piosence.

 

Niecodzienna prognoza pogody nie umknęła uwadze rapera, na którego tekstach oparł się pracownik telewizji. Snoop Dogg opublikował film także na swoim profilu w mediach społecznościowych. Raperowi wyraźnie przypadł do gustu występ.

 

"Prezenter pogody na haju" - napisał żartobliwie pod nagraniem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

USA: Prezenter pogody przemyca na antenie teksty znanych piosenek

Internautom także spodobała się prognoza pogody z wersami z piosenki Snoop Dogga. "Kocham to! Świat może być stresujący, ale kiedy prezenter pogody przemyca teksty Snoopa, od razu stacje się lepszy" - napisała jedna z osób.

 

ZOBACZ: USA. Raper Drakeo the Ruler dźgnięty nożem na festiwalu. Snoop Dogg i Ice Cube nie wystąpili

 

Okazuje się, że to nie pierwszy tego typu występ Kruegera. Prezenter już wcześniej próbował swoich sił w wyzwaniu zatytułowanym "przemycanie tekstów w prognozie pogody". Widzowie sugerują mu w nim, z jakich znanych tekstów kultury powinien skorzystać podczas następnego występu.

 

Adam Krueger jest związany ze stacją CW39 Houston od 2020 roku. Od tego czasu przemycał w swoich występach teksty takich artystów jak Beyonce, Notorious BIG czy Eminem. Prognoza pogody z wersami autorstwa tego ostatniego została obejrzana w sieci 5,5 mln razy.

jkm/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie