Wielka Brytania: Tajemnicza śmierć trzech młodych osób. Policja znalazła ciała w samochodzie

Świat
Wielka Brytania: Tajemnicza śmierć trzech młodych osób. Policja znalazła ciała w samochodzie
FLICKR/Anna Beswick
Zdjęcie ilustracyjne

Pięć młodych osób zaginęło w sobotę, po wspólnej zabawie w Cardiff. W poniedziałek policja znalazła samochód. Wewnątrz były trzy ciała. Dwie kolejne osoby trafiły do szpitala w stanie krytycznym.

W sobotę w nocy pięć młodych osób zaginęło w Cardiff. 20-letnia Sophie Russon, 21-letnia Eve Smith, 21-letnia Darcy Ross, 24-letni Rafel Jeanne i 32-letni Shane Loughlin byli ostatni raz widziani o godzinie 2:00 czasu lokalnego.

 

Nie jest jasne, co się stało później, ale bliscy ofiar zaniepokoili się brakiem kontaktu. Sophie, Eve i Darcy, które znały się od dzieciństwa, bawiły się razem w klubie, a następnie razem ze starszymi od nich mężczyznami miały się udać nad morze. Ostatnią znaną lokalizacją jest rejon Llanedeyrn w Cardiff.

 

Potem ślad po nich zaginął. Przyjaciele zaginionych w mediach społecznościowych wielokrotnie apelowali w weekend, by rozpocząć poszukiwania. Podobnie matka Sophie - 42-letnia Anna Certowicz.

 

ZOBACZ: Wielka Brytania. Policja z Lancashire znalazła w rzece ciało. Podejrzewają, że to Nicoli Bulley

 

"Daily Mail" relacjonuje, że kobieta jeździła w niedzielę po okolicy szukając córki. "Policja poprosiła mnie, żebym przestała dzwonić, ale w końcu jestem mamą i będę się martwić" - mówiła w rozmowie z gazetą.

Policja znalazła białego volkswagena. W środku trzy ciała

W niedzielę rano jeden z przechodniów poinformował policję w Cardiff o białym, rozbitym volkswagenie przy autostradzie A48, cztery kilometry na północny-wschód od Llanedeyrn.

 

 

Wewnątrz funkcjonariusze znaleźli trzy ciała. Dwie kolejne osoby trafiły do szpitala w stanie krytycznym. Służby nie podały informacji, które osoby przeżyły.

 

"Policja będzie próbowała ustalić dokładnie, kiedy samochód rozbił się w tym miejscu" - pisze BBC. O dochodzeniu policja poinformowała

też w oświadczeniu. 

 

W pobliżu miejsca wypadku ludzie przynoszą kwiaty, by upamiętnić zmarłych.

jk/ sgo/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie