Lubuskie. Nie zatrzymała się i wymusiła pierwszeństwo. 18-latka spowodowała wypadek

Polska
Lubuskie. Nie zatrzymała się i wymusiła pierwszeństwo. 18-latka spowodowała wypadek
Policja Lubuska
Z powodu wymuszenia pierwszeństwa często dochodzi do wypadków

Trzy auta zderzyły się w wyniku błędu 18-latki. Kobieta zlekceważyła znak stop i wjechała na skrzyżowanie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

W poniedziałek w Żaganiu (woj. lubuskie) na skrzyżowaniu ulic Kochanowskiego i Bema doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

 

- 18-letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym marki Volvo, zignorowała znak stop i wjechała na skrzyżowanie - powiedział sierżant sztabowy Arkadiusz Szlachetko z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu. - W wyniku tego została uderzona przez prawidłowo jadący samochód osobowy Citroen C3, którym kierowała 47-latka - dodał.

Policja zatrzymała prawo jazdy 18-letniej kobiecie

- To spowodowało, że volvo przewróciło się na lewy bok i uderzyło w dojeżdżający do skrzyżowania samochód marki Citroen Berlingo, którym kierowała 36-letnia kobieta - zrelacjonował policjant. Dodał, że w pojazdach biorących udział w kolizji znajdowali się pasażerowie, w tym dwoje dzieci.

 

WIDEO: Lubuskie. Nie zatrzymała się i wymusiła pierwszeństwo. 18-latka spowodowała wypadek

 

 

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera znajdująca się w jednym z aut. Policja, za zgodą pokrzywdzonej, opublikowała to nagranie, jako przestrogę dla wszystkich kierowców.

 

ZOBACZ: Sosnowiec: Przechodził na zielonym świetle, potrąciło go auto. Policja ukarała pieszego

 

Choć cała sytuacja wyglądała groźnie, to nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. 18-letniej kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Finał tej sprawy będzie miał swoje miejsce w sądzie.

mbl/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie