Mława: Pijany jechał busem na samej feldze. Był poszukiwany i miał zakaz prowadzenia pojazdów

Moto
Mława: Pijany jechał busem na samej feldze. Był poszukiwany i miał zakaz prowadzenia pojazdów
Polsat News
Pijany 35-latek jechał samochodem na samej feldze

Mławscy policjanci zatrzymali kierowcę busa, który jechał w stronę centrum miasta bez opony na jednym z przednich kół. Spod samochodu sypały się iskry. Okazało się, że 35-latek był pijany, miał zakaz prowadzenia pojazdów oraz był poszukiwany przez policję.

Patrol policji w Mławie (woj. mazowieckie) zauważył busa, który jechał ulicami miasta bez opony. Spod felgi, która tarła o jezdnię, wydobywały się iskry. Auto zostało zatrzymane do kontroli. 

 

- Policjanci wyczuli od niego intensywny zapach alkoholu. Mężczyzna był agresywny i wulgarny. Okazało się, że 35-latek, mieszkaniec pow. garwolińskiego, ma dwa aktywne zakazy kierowania pojazdami, jest także poszukiwany przez jednostkę Policji w Warszawie - przekazała asp. szt. Anna Pawłowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mławie. 

 

ZOBACZ: Znamy przyczynę śmierci czteroletniego Leona. Zwłoki dziecka znaleziono zakopane w lesie

 

Zatrzymany mężczyzna odmówił poddaniu się badaniu alkomatem. Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że 35-latek może być pod wpływem narkotyków. Kierowca został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano krew do badań na obecność alkoholu i innych środków odurzających. 

 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

dsk/grz / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie