Sobota: Ksiądz Mirosław Krzeszewski zmarł podczas odprawiania mszy

Polska
Sobota: Ksiądz Mirosław Krzeszewski zmarł podczas odprawiania mszy
Facebook/Parafia Góra św. Małgorzaty
Ks. Mirosław Krzeszewski miał 63 lata

Nie żyje ksiądz Mirosław Krzeszewski. Proboszcz parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Sobocie zasłabł podczas odprawiania niedzielnej mszy. Pomimo udzielonej pomocy, życia 63-letniego duchownego nie udało się uratować.

O śmierci księdza poinformowali w niedzielę strażacy z facebookowego profilu Alarmowy Łowicz.

 

ZOBACZ: Elbląg. Ksiądz Kazimierz Klaban po raz kolejny wsparł WOŚP. "Żaden ksiądz by nie zubożał"

 

"Dziś podczas Mszy Świętej zmarł proboszcz parafii p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Sobocie - ksiądz mgr Mirosław Krzeszewski. Mimo udzielonej pomocy nie udało się go uratować" - przekazali.

 

Parafie wspominają księdza. "Odszedłeś głosząc Chrystusa"

Mirosław Ignacy Krzeszewski urodził się w 1960 r. w Warszawie. Święcenia kapłańskie przyjął 28 maja 1987 r. z rąk kardynała Józefa Glempa. Jako wikariusz pracował m.in. w parafiach w Grodzisku Mazowieckim, Tarczynie, Sochaczewie i Mszczonowie. Był również administratorem i proboszczem w Imielinie. W parafii w Sobocie pracował od 2008 r.

 

"Odszedłeś głosząc Chrystusa. Dziękujemy za Twoją posługę. Spoczywaj w pokoju" - tak duchownego pożegnała parafia w Sobocie w mediach społecznościowych.

 

 

"Pamiętajmy o księdzu w naszych modlitwach" - dodają księża z parafii pw. św. Małgorzaty dziewicy i męczennicy w Górze św. Małgorzaty.

 

bas/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie