Warszawa. Wypadek autobusowy. Kilkanaście osób poszkodowanych

Polska
Warszawa. Wypadek autobusowy. Kilkanaście osób poszkodowanych
Polsat News/Praga Południe na sygnale - wypadki, pożary, zdarzenia
Zdarzenie warszawskich autobusów

W zderzeniu dwóch warszawskich autobusów miejskich ucierpiało kilkanaście osób. Ośmioro pasażerów zostało przewiezionych do szpitala. Na miejscu pracują liczne służby i pogotowie ratunkowe. Tymczasowo zawieszony pozostaje przystanek "Saska".

Do wypadku doszło w czwartek późnym wieczorem w Warszawie. "Zderzenie dwóch autobusów miejskich na przystanku Saska, na al. Stanów Zjednoczonych w kierunku Centrum" - poinformowała facebookowa strona "Praga Południe na sygnale - wypadki, pożary, zdarzenia". 

Warszawa. Autobus uderzył w tył drugiego busa

Autobus linii 514 uderzył w tył autobusu 502. Poszkodowanych zostało 11 osób z czego 8 trafiło do szpitala. Na miejscu zjawiły się liczne służby. Jak dowiedział się reporter Polsat News, który był na na miejscu wypadku, rannych do szpitala odwoziły liczne karetki pogotowia. 

 

Zderzenie autobusów. Utrudnienia w ruchu drogowym

"Z powodu zdarzenia w al. Stanów Zjednoczonych zawieszone zostało funkcjonowanie przystanku SASKA 01 w al. Stanów Zjednoczonych w kierunku centrum" - poinformowało ZTM.

 

Na zdjęciach przesłanych przez świadków i uczestników wypadku widać potłuczoną przednią szybę autobusu linii 514 i służby pracujące na miejscu.

 

W czasie czynności buspas był tymczasowo zablokowany. Obecnie trasa jest już przejezdna w obydwu kierunkach. Przystanek "Saska" pozostaje jednak tymczasowo wyłączony - autobusy zatrzymują się zamiennie na przystanku Wał Miedzeszyński.

nb/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie