USA. Nauczyciel WF-u aresztowany za seks z nastoletnią uczennicą

Świat
USA. Nauczyciel WF-u aresztowany za seks z nastoletnią uczennicą
Facebook/Arin Hankerd/Port Orange Police Department
Nauczyciel aresztowany za seks z nastolatką

Nauczyciel wychowania fizycznego z Florydy (USA) został aresztowany za seks z nastoletnią uczennicą. Policję poinformowała matka, która w pamiętniku córki przeczytała o romansie 15-latki z dorosłym mężczyzną.

W noc z piątku na sobotę Arin Hankerd, pracownik Atlantic High School w Port Orange, został aresztowany po zgłoszeniu od matki nastolatki.

Nauczyciel WF-u sypiał z uczennicą

Kobieta po przeczytaniu pamiętnika córki odkryła, że ma ona romans z nauczycielem WF i dochodzi między nimi do kontaktów seksualnych. Matka zdecydowała się na przeczytanie zapisków 15-latki, kiedy po wielu rozmowach z córką nabrała podejrzeń, co do jej relacji z Hankerdem.

 

ZOBACZ: Ostrów Wielkopolski: Awantura na studniówce. Uczennica rzuciła się na nauczycielkę

 

Wuefista uczył 15-latkę od sierpnia ubiegłego roku. W styczniu miało po raz pierwszy dojść między nimi do kontaktów seksualnych.

 

Szkoła wydała oświadczenie, w którym przekazała, że natychmiast po ujawnieniu sprawy, mężczyzna został zawieszony. 

 

Uczniowie skarżą się na nauczyciela. "Był problemem"

Po ujawnieniu aresztowania w mediach społecznościowych uczniowie szkół, w których pracował wcześniej - Mainland High School i Father Lopez Catholic High School - zaczęli skarżyć się na nauczyciela. ich wypowiedzi przytacza "The New York Post".

 

ZOBACZ: Uprawiał seks z 14-letnią uczennicą. Tłumaczył, że się zakochał. Jest wyrok

 

Jedna z uczennic, Jennifer Lutz, napisała: "Powiadomiłam szkołę, kiedy zachowywał się niewłaściwie w stosunku do mnie, a oni NIC nie zrobili, dopóki się nie wściekł i nie zdecydował się im powiedzieć, że mam broń w moim samochodzie (CO BYŁO NIEPRAWDĄ) i w końcu przenieśli mnie z jego klasy".

 

Inna uczennica, Brooke Ashley Roos, dodała: "Ukończyłam szkołę średnią w 2010 roku i ten facet też był wtedy problemem". Jeden z rodziców stwierdził, że zabrała córkę ze szkoły, w której pracował Hankerd, ponieważ nie podobało mu się jego zachowanie.

pgo/map/Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie