USA: 45-latek aresztowany za próbę przemytu. Do więzienia miał dostarczyć m.in skrzydełka z kurczaka

Świat
USA: 45-latek aresztowany za próbę przemytu. Do więzienia miał dostarczyć m.in skrzydełka z kurczaka
pixabay/diegoparra; Fox 5 Atlanta
Mężczyzna próbował dostarczyć na teren więzienia skrzydełka z kurczaka

45-letni mężczyzna z Georgii został aresztowany pod zarzutem próby przemytu do więzienia. Wśród artykułów, które chciał dostarczyć osadzonym były m.in narkotyki, tytoń, telefony komórkowe oraz... skrzydełka z kurczaka.

Biuro szeryfa hrabstwa DeKabl poinformowało o zatrzymaniu 45-letniego Michaela Anthonego Dixona. Mężczyzna próbował dostarczyć do więzienia worek pełen różnych artykułów. Kamery monitoringu zarejestrowały, jak przekroczył linię bezpieczeństwa i próbował przymocować pakunek do sznura - podaje Fox 5 Atlanta. 

 

 

Przemyt miała umożliwić dziura w oknie więzienia. Przez nią poprowadzono sznur, na końcu którego umieszczony został biały worek. Osadzeni mieli w ten sposób wciągnąć torbę na teren więzienia. Wewnątrz pakunku, który odnaleziono w zaroślach były m.in telefony komórkowe, ładowarki, kokaina, marihuana, tytoń, paczki papierosów, zapalniczki, biżuteria, kleje, słodycze, a także skrzydełka z kurczaka.

 

 

Michael Anthony Dixon został oskarżony o przekroczenie linii bezpieczeństwa z bronią, za którą uznano nóż do cięcia kartonów, oraz za posiadanie środków odurzających z zamiarem ich dystrybucji. 45-latek został zatrzymany. 

dsk/dk / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie