Meksyk: Zwłoki dziesięciu osób pod podłogą lokalu tanecznego

Świat
Meksyk: Zwłoki dziesięciu osób pod podłogą lokalu tanecznego
Reuters
Pod podłogą lokalu ukryto 42 worki z ludzkimi szczątkami

Makabrycznego odkrycia dokonano w Tenango del Valle w Meksyku. Pod podłogą klubu tanecznego znaleziono poćwiartowane ludzkie zwłoki. Szczątki były zapakowane w 42 worki. Za śmierć osób odpowiada groźny kartel narkotykowy.

Sekretarz stanu ds. obrony Luis Crecencio Sandoval poinformował w rozmowie z dziennikiem "El Universal", że zabici to ofiary jednego z karteli narkotykowych. 

 

 

Informacje o ukrytych zwłokach służby otrzymały podczas przesłuchania czterech zatrzymanych członków kartelu Jalisco - New Generation. Grupa jest uznawana za jedną z najbardziej niebezpiecznych w kraju.

 

Do zatrzymania gangsterów doszło 10 stycznia. W ręce policji wpadł 29-letni mężczyzna o pseudonimie El Pozolero lub 666, prawdopodobny lider grupy. Razem z nim zatrzymani zostali - 22-letni Carlos Karim, 19-letni Jessy Antony Salvador - 40-letni Jorge Alfredo. 

 

ZOBACZ: Indie: Dwóch mężczyzn zginęło podczas walk kogutów. Ptaki miały ostrza na nogach

 

Mężczyźni ujawnili cztery lokalizacje, w których działał kartel. W jednym z nich odnaleziono ciała. Policja skonfiskowała również narkotyki. 

 

 

Łącznie w klubie tanecznym znaleziono ponad 40 worków. Były ukryte pod betonową podłogą.

 

Ponadto podczas prac ekshumacyjnych znaleziono czarne worki z ubraniami i butami kobiet i mężczyzn.  "El Universal" informuje, że ciała były rozczłonkowane - z odciętymi głowami i kończynami. 

dsk/map/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie