Zaginiona 16-latka. Policjanci poszukują Aleksandry Ćwiek

Polska
Zaginiona 16-latka. Policjanci poszukują Aleksandry Ćwiek
KPP w Lidzbarku Warmińskim
Policjanci poszukują zaginionej Aleksandry Ćwiek

Policjanci z Lidzbarka Warmińskiego poszukują 16-letniej Aleksandry Ćwiek. Nastolatka 9 stycznia wyszła z domu i od tej pory nie ma z nią kontaktu. Funkcjonariusze podejrzewają, że zaginiona dziewczyna może przebywać na terenie gminy Dobre Miasto.

Mieszkająca w Kłębowie (woj. warmińsko-mazurskie) 16-letnia Aleksandra Ćwiek w poniedziałek 9 stycznia rano wyszła z domu. Nastolatka miała jechać do szkoły znajdującej się w Jezioranach.

 

Wiadomo, że 16-latka dotarła do tej miejscowości, ponieważ była tam widziana w południe. Później ślad po niej zaginął i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

Poszukiwania Aleksandry Ćwiek. Rysopis zaginionej

Policja opublikowała rysopis oraz zdjęcie zaginionej dziewczyny. 

 

Aleksandra Ćwiek jest szczupła, ma ok. 170 cm wzrostu, niebieskie oczy i długie, brązowe włosy. W dniu zaginięcia była ubrana w czarne materiałowe spodnie, czarną bluzę z kapturem z białym nadrukiem o treści "Ola Jarek", kurtkę koloru czarnego oraz czarne zamszowe kozaki za kostkę.

 

Funkcjonariusze podejrzewają, że 16-latka może przebywać na terenie gminy Dobre Miasto.

 

 

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat aktualnego miejsca pobytu kobiety proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim pod numerem 47 732 72 00 lub pod adresem e-mail: komendant@lidzbark-warm.ol.policja.gov.pl, bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji.

dk/map / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie