Wielka Brytania. Urodziła dziecko w lesie i zostawiła je w namiocie. 26-latka z zarzutami

Świat
Wielka Brytania. Urodziła dziecko w lesie i zostawiła je w namiocie. 26-latka z zarzutami
Pixabay/Policja Manchester
26-latka urodziła w lesie dziecko i tam je zostawiła

26-letnia Brytyjka urodziła dziecko w lesie, a malucha zostawiła w namiocie. O zajściu powiadomiła policję, ale początkowo błędnie wskazała miejsce, gdzie znajduje się noworodek. Służby odnalazły w końcu dziecko, które trafiło do szpitala. Nieodpowiedzialna matka usłyszała już zarzuty.

26 grudnia policja w Manchesterze otrzymała zgłoszenie od kobiety, która poinformowała mundurowych, że niedawno urodziła w lesie dziecko. 26-latka przyznała, że zostawiła malucha w namiocie.

 

Policja oraz Straż Pożarna natychmiast rozpoczęły poszukiwania noworodka we wskazanym przez kobietę miejscu. Okazało się jednak, że w tym rejonie nigdzie nie ma dziecka.

 

Dziecko porzucone w namiocie

Kobieta przyznała po godzinie, że skłamała na temat miejsca pobytu dziecka. Podała służbom prawdziwą lokalizację, gdzie porzuciła noworodka i sama zaprowadziła ich do namiotu. Na miejscu mundurowi rzeczywiście znaleźli skrajnie wyziębionego malucha. Na zewnątrz było kilka stopni. Dziecko natychmiast przewieziono do szpitala wozem strażackim. Do szpitala trafiła również nieodpowiedzialna matka.

 

ZOBACZ: Gdańsk. Dwulatka mieszkała z matką w namiocie. Dziecko trafiło do szpitala, kobieta do aresztu

 

26-letnina kobieta została aresztowana i usłyszała zarzut narażenia zdrowia i życia dziecka. 

pgo/ sgo / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie