Jarosław Kaczyński w szpitalu. Rzecznik PiS komentuje

Polska
Jarosław Kaczyński w szpitalu. Rzecznik PiS komentuje
PAP/Albert Zawada
Jarosław Kaczyński

Rzecznik PiS Rafał Bochenek potwierdził na środowej konferencji, że Jarosław Kaczyński trafił do szpitala. - To dużo wcześniej zaplanowana wizyta, wszystko jest w porządku - zapewnił.

Rafał Bochenek potwierdził doniesienia o tym, że prezes PiS jest hospitalizowany.

 

- Szanowni państwo, tak rzeczywiście pan prezes Kaczyński przebywa w szpitalu. To dużo wcześniej zaplanowana wizyta, wszystko jest w porządku - powiedział rzecznik PiS Rafał Bochenek, zapytany przez dziennikarzy o zdrowie szefa partii.

 

ZOBACZ: Jarosław Kaczyński ukarany przez Komisję Etyki Poselskiej za słowa o kobietach

 

Dziennikarz Radia Zet Mariusz Gierszewski napisał na Twitterze, że hospitalizacja Kaczyńskiego jest związana z zabiegiem kolana.

Stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego

Prezes PiS od kilku lat zmaga się z bólem kolan. W 2018 roku z powodu stanu zapalnego trafił do Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie, gdzie spędził ponad miesiąc. Rok później w szpitalu w Otwocku przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. W ostatnim czasie media donosiły, że 73-letni Kaczyński jeszcze przed kampanią wyborczą i wyborami parlamentarnymi w 2023 roku będzie miał wykonany ten sam zabieg, tym razem w drugim kolanie.

adn / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie