Rosyjski propagandysta o Wołodymyrze Zełenskim: Tak bym go traktował

Świat
Rosyjski propagandysta o Wołodymyrze Zełenskim: Tak bym go traktował
Twitter/Anton Gerashchenko
Rosyjscy propagandyści mówili o Zełenskim

Rosyjscy propagandyści po raz kolejny komentowali zachowanie zachodnich przywódców. Przyznali, że "mają problem z etykietowaniem ludzi". Mówili, że Zełenski "nie jest klaunem", a Biden "nie ma demencji". - Gdybym był przywódcą, tak bym go traktował - stwierdził jeden z propagandystów.

Doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy Anton Heraszczenko opublikował fragment programu transmitowanego w rosyjskiej telewizji. Propagandyści komentowali sytuację na wojnie, odnosząc się m.in. do prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego oraz prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena.

 

- Mamy problem z tym etykietowaniem ludzi - uznał jeden z uczestników programu. - Mówimy, że Zełenski jest klaunem. On nie jest klaunem. Jest bardzo niebezpieczny! Tak powinniśmy go traktować - kontynuował.

 

Propagandyści o Zełenski: On jest niebezpieczny

Propagandysta powiedział również, że on postępowałby inaczej w kwestii Zełenskiego. - Tak bym go traktował, gdybym był przywódcą - jako bardzo niebezpiecznego człowieka, a nie prostego głupca, jak jest nazywany - stwierdził.

 

ZOBACZ: Władimir Putin prowadzi samochód po moście Krymskim? Jest nagranie

 

Uczestnik programu skomentował również zachowanie prezydenta USA. - Śmiejemy się z Bidena, a mówi rzeczy, których powinniśmy słuchać - mówił propagandysta. - Nie jest głupi i nie ma demencji - stwierdził.

msm / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie