Nie żyje Tiantian Kullander. Autorytet rynku kryptowalut zmarł we śnie w wieku 30 lat

Świat
Nie żyje Tiantian Kullander. Autorytet rynku kryptowalut zmarł we śnie w wieku 30 lat
Pixabay/ zdjęcie ilustracyjne/ Amber Groip

"Z najgłębszym smutkiem i ciężkim sercem informujemy o śmierci naszego przyjaciela i współzałożyciela, Tiantiana Kullandera, który odszedł niespodziewanie we śnie" - przekazała w komunikacie firma Amber Group, której był założycielem. Kullander miał 30 lat, był autorytetem i znawcą rynku kryptowalut.

"Tiantian odegrał kluczową rolę w założeniu firmy Amber i był filarem naszego sukcesu. Włożył serce i duszę w firmę na każdym etapie jej rozwoju" - przekazano.

"Pionier w branży"

Komunikat o śmierci współzałożyciela firma zamieściła na głównej stronie. Przedsiębiorstwo przyznaje, że 30-latek był "szanowanym liderem myśli i powszechnie uznawanym za pioniera w branży".

 

Amber zajmuje się zarządzaniem i doradztwem w obrębie inwestycji w kryptowaluty. 

 

ZOBACZ: Twitter ze wsparciem największej giełdy kryptowalut. Blockchain rusza do walki z botami

 

Pracował wcześniej w formach finansowych Morgan Stanley i Goldman Sach, a także w Fnatic (jednej z odnoszących największe sukcesy organizacji e-sportowych). Tiantian założył także firmę KeeperDAO (ubezpieczyciela płatności zdalnych). 

 

"Straciliśmy wspaniałego partnera i prawdziwego przyjaciela, słowa nie są w stanie wyrazić naszego smutku w tej chwili. Dziedzictwo Tiantiana będzie żyło i będziemy pracować jeszcze ciężej, aby Amber stał się definiującym kategorię liderem w naszej branży, ponieważ była to jego ambicja i marzenie" - zaznaczyła firma Amber. 

 

30-latek zmarł nagle. Pozostawił żonę i syna. 

laf/ sgo/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie