USA. Matka miała zabić dwoje małych dzieci. Ciała ukryła w wannie pod ubraniami

Świat
USA. Matka miała zabić dwoje małych dzieci. Ciała ukryła w wannie pod ubraniami
Facebook/NYPD
22-latka miała zabić dwoje małych dzieci

Nowojorska policja ujawniła ciała dwójki małych dzieci w jednym ze schronisk dla osób bezdomnych na Bronxie. Trzylatek i jedenastomiesięczny chłopiec, których zwłoki ukryto w wannie pod ubraniami, mieli liczne rany kłute. Prawdopodobnie życia pozbawiła ich matka.

Dramat rozegrał się w jednym w schronisku dla bezdomnych przy 246 Echo Place w Nowym Jorku w sobotę wieczorem. Po godz. 19 służby otrzymały informację, że w budynku prawdopodobnie ulatnia się tlenek węgla. 

Policja nie zauważyła ciał

Na miejscu policja znalazła w jednym z lokali na trzecim piętrze nagą 22-latkę, która "zachowywała się irracjonalnie". Pomieszczenie było wypełnione szkodliwym gazem. Okazało się, że kobieta podpaliła w kuchni ubrania. 22-latkę zabrano do szpitala, a służby opuściły lokal.

 

ZOBACZ: USA. Makabryczna zbrodnia. Zabiła kobietę w ciąży i wycięła z jej brzucha dziecko

 

- Nie było nic oczywistego, co sugerowałoby, że były tam martwe dzieci - powiedziało w rozmowie z New York Post źródło policyjne. - Nie było krwi - dodało. Służby miały także otrzymać informację od przyjaciela rodziny, że dzieci kobiety są bezpieczne ze swoim ojcem. 

Zwłoki dzieci w wannie

Tuż przed godz. 20 służby zostały ponownie zaalarmowane o niepokojących wydarzeniach pod tym adresem. Tym razem sąsiedzi rodziny poinformowali o desperackim wołaniu o pomoc z lokalu na trzecim piętrze. 

 

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że o pomoc wołał partner zabranej wcześniej do szpitala kobiety, który znalazł w wannie zwłoki ich dwójki dzieci. Chłopcy mieli liczne rany kłute, a ich ciała ukryte były pod stertą ubrań.

 

ZOBACZ: USA. W Tomball pod Houston kobieta zabiła nożem 5-latnią córkę. Tajemnicze okoliczności

 

O podwójne morderstwo podejrzana jest 22-letnia matka dzieci. Nie usłyszała jeszcze zarzutów.

 

Według światków kobieta po popełnieniu zbrodni miała wyjść na ulicę i powtarzać: "Co ja zrobiłam?"

 

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy.

pgo
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie