Francja. Nieprzytomna kobieta zgwałcona w szpitalu przez imigranta

Świat
Francja. Nieprzytomna kobieta zgwałcona w szpitalu przez imigranta
Zdj. ilustracyjne/Pixabay
Ofiara jak i napastnik mieli być pacjentami tego samego szpitala

Nieprzytomna kobieta, która z urazem głowy trafiła na ostry dyżur szpitala w Paryżu, została zgwałcona przez innego pacjenta. Według francuskich mediów, agresorem był znany policji imigrant o nieustalonej narodowości.

Według relacji francuskich mediów 34-latka potknęła się na ulicy i uderzyła głową o krawężnik. Ranna i nieprzytomna kobieta trafiła do jednego z paryskich szpitali publicznych.

 

Po przyjęciu na oddział, wciąż nieprzytomną kobietę miał zgwałcić obecny w szpitalu 22-latek. Poszkodowana kobieta miała ocknąć się w trakcie gwałtu, prawdopodobnie za sprawa odczuwania silnego bólu.

Zgwałcił, okradł i uciekł

Mężczyzna, który również był pacjentem, zanim uciekł, zdążył jeszcze okraść swoją ofiarę. Policja szybko zatrzymała 22-latka. Udało się go namierzyć, ponieważ mężczyzna próbował zapłacić w sklepie za zakupy skradzioną kobiecie kartą.

 

ZOBACZ: Chiny: Gwiazdor k-popu Kris Wu skazany za gwałty i orgie. Upijał swoje ofiary

 

22-latek okazał się imigrantem znanym wcześniej policji za napady i próby gwałtu. Mężczyzna trzy razy dostał już nakaz opuszczenia Francji, ale nie można było go wydalić z kraju ponieważ nie ma uregulowanego statusu prawnego na terenie Francji oraz nie ma ustalonej narodowości.

laf/dk/rte.ie/franceinfo
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie