"Mikołajkowy Blok Reklamowy". Specjalna audycja, jak co roku, 6 grudnia przed 'Wydarzeniami"

Polska
"Mikołajkowy Blok Reklamowy". Specjalna audycja, jak co roku, 6 grudnia przed 'Wydarzeniami"
Polsat News
"Mikołajkowy Blok Reklamowy" w Polsacie 6 grudnia

Szósty grudnia, czyli Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Tego dnia robiąc niewiele, będzie można zrobić wiele dobrego. Wystarczy - tuż przed "Wydarzeniami" - obejrzeć specjalny "Mikołajkowy Blok Reklamowy". W ten sposób pomożemy podopiecznym Fundacji Polsat.

Mikołaj i renifery w Telewizji Polsat oznaczają tylko jedno. Ten dzień zbliża się wielkimi krokami. Szósty grudnia to czas na "Mikołajkowy Blok Reklamowy". 

 

To tak, jak "Kevin sam w domu", tradycja Polsatu. Do tego szczytna, bo robiąc niewiele, można pomóc bardzo wielu. Akcja tegorocznego spotu promocyjnego "Mikołajkowego Bloku Reklamowego", toczy się w miejscu, które powstało dzięki państwa pomocy.


- Jesteśmy w Centrum Chorób Rzadkich. To są właśnie te fundusze, które później pomagają dzieciakom dochodzić do zdrowia - mówił dziennikarz sportowy Polsatu Jerzy Mielewski.

Polsat - od 18:45 - już 6 grudnia 

Głównymi bohaterami są podopieczni Fundacji Polsat - Kacper, który urodził się z wadą serca i Lenka mająca, między innymi, rozszczep kręgosłupa.

 

Maciej Mrozowski, medioznawca, ocenił inicjatywę Polsatu, mówiąc, że "to dobro bezinwestycyjne, prawdę powiedziawszy, bo te reklamy by i tak były, prawda? Tylko ludzie, by poszli sobie robić herbatę, a teraz mówią sobie - "chodź, obejrzymy, to na prezenty dla innych".

 

WIDEO: Już szóstego grudnia "Mikołajkowy Blok Reklamowy"

 

 

Wystarczy włączyć Polsat szóstego grudnia o 18:45, tuz przed głównym wydaniem "Wydarzeń". Cel jest od 19 lat ten sam.


- My dzięki temu, dzięki państwa obecności, jesteśmy w stanie przez cały rok remontować oddziały szpitalne, pomagać chorym dzieciom w rehabilitacji i w dostępie do lepszego sprzętu medycznego. Wasza obecność jest, jak zawsze, na wagę złota - powiedziała Krystyna Aldridge-Holc, prezes Fundacji Polsat.

 

Przez 26 lat - dzięki państwa pomocy - fundacja mogła pomóc 42 tys. podopiecznych. 

laf/ac/Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie