USA. Mężczyzna tańczył na jadącej ciężarówce. Tragiczny finał

Świat
USA. Mężczyzna tańczył na jadącej ciężarówce. Tragiczny finał
Facebook

25-latek z Teksasu zginął tragicznie podczas wypadku na autostradzie. Mężczyzna, który tańczył na... naczepie jadącej ciężarówki, nie zauważył zbliżającego się wiaduktu.

Do tragicznego wypadku doszło w Houston w Teksasie. Kierowcy jadący autostradą zauważyli mężczyznę tańczącego na naczepie 18-kołowej ciężarówki.

 

Wyglądało na to, że 25-latek bardzo dobrze się bawi. Do czasu.

Tragiczny finał

W pewnym momencie ciężarówka zbliżyła się do wiaduktu. Tancerz zauważył jednak przeszkodę i w porę zdążył się schować. Następnie triumfalnie powrócił do swoich wygibasów. Jego popisy nagrali świadkowie zdarzenia.

 

ZOBACZ: Łódź: 22-latek wspiął się na 40-metrowy komin i wpadł do środka

 

Problem w tym, że chwile później był kolejny wiadukt, którego 25-latek już nie zauważył. Mężczyzna zahaczył o betonową przeszkodę i spadł z ciężarówki na jezdnie - podały amerykańskie media.

 

 

Na miejsce natychmiast wezwano służby. Ciężko ranny 25-latek został przewieziony do miejscowego szpitala. Lekarzom nie udało się go jednak uratować.

 

Według policji, która wszczęła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku, mężczyzna mógł nagrywać swój wyczyn. Funkcjonariusze przesłuchali kierowcę ciężarówki. Mężczyzna twierdzi, że nie miał pojęcia o pasażerze na gapę. 

dk/ sgo/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie