Niemcy: Nastolatkowie zjedli ciasto z haszyszem. Sześć osób trafiło do szpitala

Świat
Niemcy: Nastolatkowie zjedli ciasto z haszyszem. Sześć osób trafiło do szpitala
Pixabay/Jonas-Augustin; blisscafekrian
Sześć osób trafiło do szpitala po zjedzeniu ciasta z haszyszem

Sobotnia zabawa nie skończyła się dobrze dla sześciu nastolatków z niemieckiej gminy Otzberg, niedaleko Darmstadt. Prosto z imprezy trafili oni do szpitala po zjedzeniu ciasta, które zawierało narkotyki. Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Grupa młodych osób zorganizowała w sobotni wieczór imprezę, w gminie Otzberg. Oprócz wysokoprocentowych napoi na stole pojawiły się również słodkości. Po zjedzeniu ciasta sześciu imprezowiczów zaczęło skarżyć się na złe samopoczucie. Na miejsce wezwano kilka karetek pogotowia. 

"Haszyszowe brownie" na imprezie w Niemczech 

"Bild" podaje, że nastolatkowie mieli problemy z krążeniem. Sześć osób zostało przetransportowanych do szpitala. Okazało się, że ciasto, które zjedli zawierało haszysz, czyli substancję pochodną konopi indyjskich. Z czasem nastolatkowie poczuli się lepiej. Nie ma informacji na temat ich aktualnego stanu zdrowia. 

 

ZOBACZ: Żory. Narkotyki ukryte w pluszowych zabawkach

 

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Funkcjonariusze chcą ustalić, czy nastolatkowie świadomie zjedli "haszyszowe brownie", czy też ktoś specjalnie umieścił ciasto z narkotykami wśród innych słodkości. 

dsk/ sgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie