Zabójstwo w Pile. Policja poszukuje mężczyzny widocznego na nagraniu

Polska
Zabójstwo w Pile. Policja poszukuje mężczyzny widocznego na nagraniu
KPP Piła

Policjanci poszukują osoby, która może pomóc w śledztwie dotyczącym zabójstwa mieszkanki Piły. Funkcjonariusze opublikowali w mediach społecznościowych nagranie z kamery monitoringu, na którym widać wizerunek mężczyzny.

Do zabójstwa mieszkanki Piły doszło w styczniu tego roku w kamienicy przy ul. Okrzei. Prokuratura poinformowała, że kobieta została zamordowana ze szczególnym okrucieństwem.

 

W związku ze sprawą w lutym zatrzymano 60-letniego mężczyznę. Marian K. usłyszał już zarzut morderstwa i przebywa w areszcie.

Wideo z kamery monitoringu

Według śledczych, w dniu popełnienia zbrodni oskarżony przebywał w towarzystwie innego mężczyzny, który mógł być świadkiem zdarzenia i może posiadać istotne informacje dla prowadzonego postępowania.

 

ZOBACZ: Dolnośląskie. Wyrok w sprawie zabójstwa 3-letniej Hani z Kłodzka. Oskarżeni matka i jej partner

 

Marian K. nie chce jednak zdradzić personaliów swojego kompana. Policja postanowiła więc rozpocząć jego poszukiwania.

 

W mediach społecznościowych opublikowano wideo z kamery monitoringu, na którym widać obu mężczyzn.

 

 

Chociaż nagranie nie jest bardzo wyraźne, funkcjonariusz liczą na to, że ktoś rozpozna wizerunek poszukiwanego. Śledczy zwracają uwagę na jego charakterystyczny chód i wygląd.

 

ZOBACZ: Zabójstwo 26-latki. Nieoficjalnie: Przed decyzją o ekstradycji duński sąd pyta o praworządność

 

"Każda osoba, która rozpozna wizerunek mężczyzny z założonym plecakiem proszona jest o kontakt z Prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Pile prowadzącym postępowanie 67 211 88 10 lub policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 77 415 27 (pod nieobecność z oficerem dyżurnym pod numerem 47 77 415 60)" - apelują policjanci. 

dk/ sgo / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie