Wypadek na krajowej "siódemce". Zderzenie busa, tira i samochodu osobowego

Polska
Wypadek na krajowej "siódemce". Zderzenie busa, tira i samochodu osobowego
Google Maps/Facebook OSP Raszyn

W czwartek nad ranem doszło do zderzenia trzech samochodów na krajowej "siódemce". Droga z Tarczyna w kierunku Warszawy jest zablokowana. - Na chwilę obecną tylko lewy pas jest drożny. Utrudnienia potrwają co najmniej do godz. 9.30 - poinformowała polsatnews.pl KPP w Pruszkowie.

Do poważnej kolizji doszło około godziny 6.30 w miejscowości Sękocin Stary w powiecie pruszkowskim. W wyniku zderzenia samochodu ciężarowego, samochodu dostawczego i samochodu osobowego, część osób podróżujących busem ugrzęzła w środku.

 

 

Okoliczności wypadku będą badane. Jak przekazała polsatnews.pl Karolina Kańka, oficer prasowa KPP w Pruszkowie, na ten moment wiadomo, że bus uderzył w tira z naczepą, który zahamował ze względu na duże natężenie ruchu. Następnie w busa uderzył samochód osobowy marki fiat. - Obrażenia odniosły tylko osoby, które podróżowały busem - dodała Kańka.

Wypadek na krajowej "siódemce". Utrudnienia dla kierowców

Policja potwierdziła też, że osoby z busa były zakleszczone w pojeździe, a w ich ewakuacji brała udział straż pożarna. Trzech mężczyzn z tego pojazdu trafiło do szpitala. Stan ich zdrowia nie został podany.


- Na miejscu zjawiły się cztery zastępy straży pożarnej - poinformował portal tvnwarszawa.pl Karol Kroć, oficer straży pożarnej w Pruszkowie.


Na głównej drodze w kierunku Warszawy drożny jest tylko lewy pas ruchu. Wcześniej objazdy odbywały się wyłącznie jezdnią boczną - od skrzyżowania z drogą 721 do węzła w Sękocinie, przez rondo Lecha Kaczyńskiego. Jak dowiedział się polsatnews.pl, utrudnienia potrwają co najmniej do godz. 9.30.

nb/map / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie