Wielka Brytania: Mężczyzna w lateksowym stroju straszył mieszkańców. Został aresztowany

Świat
Wielka Brytania: Mężczyzna w lateksowym stroju straszył mieszkańców. Został aresztowany
Pixabay/diegoparra;Twitter/BBC
Mężczyzna w lateksowym stroju straszył mieszkańców. Został aresztowany

W miejscowości Cleeve w pobliżu Bristolu grasowała podejrzana postać. Mężczyzna ubrany w czarny, lateksowy strój straszył nocą ludzi w tamtejszym parku. - Był nieprzewidywalny, wił się, upadał i chrząkał - mówił świadek. Postać była wysmarowana błotem i tajemniczą, lśniącą substancją. Przed laty w okolicy Bristolu dochodziło do podobnych zdarzeń.

19-letni mieszkaniec Cleeve poinformował, że we wtorek po północy, gdy wracał do domu razem z kolegą, w tamtejszym parku spotkał dziwną postać.

 

Tajemnicza postać była ubrana w lateksowe body zakrywające ciało, głowę i twarz. Na rękach miał długie, gumowe rękawiczki. Jego stój był pokryty błotem oraz nieznaną, błyszczącą substancją.

 

- Mężczyzna był nieprzewidywalny, wił się, upadał na ziemię i chrząkał - mówił 19-latek dla BBC News. Informował też, że dziwny, ziemisty zapach było czuć jeszcze długo po tym, jak postać oddaliła się.

 

ZOBACZ: Wielka Brytania. Mecz opóźniony przez za duże bramki. W ruch poszły szlifierki

 

W sieci pojawiły się zdjęcia zrobione przez jednego z nastolatków. Widać na nich tajemniczą postać leżącą w ciemności, pośród liści. 

 

Straszył ludzi w lateksowym stroju. Wyszedł za kaucją 

Mężczyźni początkowo myśleli, że tajemniczy człowiek jest pijany, ze względu na sposób, w jaki się poruszał. - Zrobił krok na chodniku, wygiął ciało w łuk i opadł na ziemię, nie wyciągając rąk - opowiadał.

 

Dodali, że początkowo martwił się o swoje bezpieczeństwo i byli w szoku, ale absurd sytuacji sprawił, że oboje zaczęli się śmiać. 
 

ZOBACZ: Lublin: Przedszkole zamówiło mszę. Ksiądz mówił o samobójcach i "straszył diabłem"

 

Mężczyzna około 30. roku życia został aresztowany przez policję, jednak został wypuszczony za kaucją. Warunki zwolnienia obejmują konieczność pozostania w domu między 21:00 a 06:00 i zgłoszenia się na wezwanie funkcjonariuszy.

Postrach okolic Bristolu powrócił 

Do podobnych sytuacji dochodziło w miastach w okolicy Bristolu w 2019, 2021 i 2022 roku. 

 

- To było najbardziej przerażające doświadczenie w moim życiu - mówiła jedna z poszkodowanych - 19-letnia kobieta, którą zamaskowany człowiek zaczepiał na ulicy w czerwcu tego roku. W tym czasie tajemnicza postać była widziana szesnaście razy. 

dsk/wka/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie