Iran. "Zombie Angelina Jolie" pokazała swoją prawdziwą twarz. Wystąpiła w hidżabie w telewizji

Świat
Iran. "Zombie Angelina Jolie" pokazała swoją prawdziwą twarz. Wystąpiła w hidżabie w telewizji
Instagram/ Sahar Tabar
Sarah Tabar jako "Zombie Angelina Jolie"

Nazywana za sprawa swojego wyglądu "Zombie Angeliną Jolie" 21-letnia Sahar Tabar ujawniła swoją prawdziwą twarz podczas wywiadu dla irańskiej telewizji po tym, jak wyszła z więzienia. Okazało się, że jej realny wygląd diametralnie różni się od internetowego.

Sahar Tabar została aresztowany w październiku 2019 r. i skazany na 10 lat więzienia za "bluźnierstwa", jak wyjaśniano, chodziło o "nieprzyzwoitość i obrazę hidżabu". Decyzja irańskich sądów spotkała się ze sprzeciwem międzynarodowego środowiska fanów Tabar. 

 

Kobieta została finalnie zwolniona wcześniej z więzienia po czternastu miesiącach od zwolnienia. Sahar Tabar, choć jej prawdziwe nazwisko to Fatemeh Khishvand wystąpiła w irańskiej telewizji Rokna, gdzie pokazała swoja prawdziwą twarz, bez efektów, charakteryzacji i w hidżabie. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sahar Tabar ☠️🖤 (@sahartabar.before)

 

Kobieta stała się znana w 2017 roku, kiedy informowano, że przeszła 50 operacji plastycznych by upodobnić się do Angeliny Jolie, gwiazdy amerykańskiego kina. 

 

ZOBACZ: Iran. Zmarł Amou Haji, "najbrudniejszy człowiek na świecie". Miał 94 lata

 

 

- To, co można oglądać na Instagramie, to efekty komputerowe, których użyłam do stworzenia swojego image - wyjaśnia Tabar, cytowana przez brytyjski "The Daily Mail". 

 

Jej rzeczywisty wygląd okazał się daleki internetowej kreacji. 

 

red./map / "Daily Mail"
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie