Zaginął 17 lat temu. Tak może wyglądać dzisiaj

Polska
Zaginął 17 lat temu. Tak może wyglądać dzisiaj
Policja

Policjanci z Gdańska prowadzą poszukiwania Kamila Kowalczuka, który zaginął 25 września 2005 roku. Dziś zaginiony jest dorosłym mężczyzną i ma 27 lat. W internecie opublikowano zdjęcie, które może przedstawiać jego aktualny wygląd.

10-letni Kamil Kowalczuk ostatni raz widziany był 25 września 2005 roku. Tamtego dnia po godzinie 13:00 wyszedł z mieszkania w gdańskiej dzielnicy Orunia i od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu.

 

Od momentu przyjęcia zgłoszenia, policjanci prowadzili intensywne poszukiwania chłopca i weryfikowali informacje, które docierały do nich w tej sprawie.

 

ZOBACZ: Wielkopolskie. Nowe szczegóły niewyjaśnionego zaginięcia sprzed lat. Dwóm osobom grozi dożywocie

 

W poszukiwania 10-latka zaangażowanego policyjnego psa, o zaginięciu chłopca poinformowano wszystkie jednostki policji, a informacje o poszukiwaniach zostały opublikowane także w mediach.

Progresja wiekowa

Funkcjonariusze odebrali wiele sygnałów dotyczących miejsca pobytu Kamila Kowalczuka. Żadna z nich nie przyczyniła się jednak do jego odnalezienia.

 

Kamil Kowalczuk nadal jest więc uznawany za osobę zaginioną. Aby po upływie lat zwiększyć szanse na odnalezienie chłopca policjanci wykonali jego progresję wiekową.

 

ZOBACZ: Od roku nie kontaktował się z rodziną. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu Macieja Wawrzyniaka

 

Przy jej tworzeniu wykorzystano najnowsze techniki, jakimi obecnie dysponuje laboratorium kryminalistyczne - poinformowano.

 

 

Policjanci mają nadzieję, że ich wysiłki w końcu przyniosą efekt. Apelują jednak o pomoc w tej sprawie do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o zaginionym.

 

dk/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie