Krosno. Zaginęła Izabela Buczyńska. Trwają poszukiwania 15-latki

Polska
Krosno. Zaginęła Izabela Buczyńska. Trwają poszukiwania 15-latki
facebook.com/PoszukiwaniZaginieniCalySwiat
Zaginiona Izabela Buczyńska

Trwają poszukiwania Izabeli Buczyńskiej z Krosna (woj. podkarpackie). Dziewczyna zaginęła 21 września, jednak dopiero teraz policja opublikowała zdjęcia i rysopis 15-latki. Rodzina wciąż nie dostała od niej żadnej wiadomości.

Zaginiona nastolatka była po raz ostatni widziana w środę 21 września, na ulicy Magurów w Krośnie. Jak podają w komunikacie miejscowi funkcjonariusze, dziewczyna od tamtej pory ma wyłączony telefon i wciąż nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

 

Lokalny portal krosno112.pl informuje, że Izabela tego dnia pod nieobecność domowników wyszła z mieszkania należącego do matki na Osiedlu Tysiąclecia.

Poszukiwana Izabela Buczyńska. Policja publikuje wizerunek

Policjanci postanowili rozszerzyć zakres poszukiwań i udostępnili opis wyglądu dziewczyny wraz z wizerunkiem. Zaginiona ma 170 cm wzrostu oraz długie, ciemne włosy. Rodzina nie była w stanie ustalić, w co była ubrana w dniu zaginięcia. 

 

- Poszukiwania są obecnie na poziomie trzecim. Różnią się nieco od klasycznych, są to poszukiwania związane z oddaleniem się nieletniej z miejsca zdarzenia - przekazał redakcji polsatnews.pl podkom. Paweł Buczyński ze służby prasowej KMP Krosno.

 

ZOBACZ: Zaginęła młoda Ukrainka. Dziewczyna może przebywać we Wrocławiu

 

Zaginięcie młodej krośnianki nagłośnił również profil "Poszukiwani, Zaginieni, Cały Świat" na Facebooku. "Bliscy zaginionej bardzo się o nią martwią i bardzo za nią tęsknią, proszą również wszystkich o pomoc w jak najszybszym odnalezieniu nastolatki" - czytamy w poście z fotografiami dziewczyny.

 

 

Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje na temat losów zaginionej nastolatki lub takie, które mogły by się przyczynić do jej odnalezienia lub ustalenia jej aktualnego miejsca pobytu proszone są o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie pod numerem telefonu: 47 828 33 10 lub kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

 

map/ sgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie