Końskie. Znaleziono zwłoki 36-latka. Policja zatrzymała trzech mężczyzn

Polska
Końskie. Znaleziono zwłoki 36-latka. Policja zatrzymała trzech mężczyzn
Polsat News
Ciało 36-latka znaleziono w jednej z podkoneckich wsi

36-letni mężczyzna został znaleziony martwy w nocy z soboty na niedzielę przy drodze w pobliżu miejscowości Końskie. W związku ze sprawą zatrzymano trzech mężczyzn. Dotychczas nie postawiono im zarzutów. W momencie zatrzymana byli pijani. Jeden z nich, jak twierdzą śledczy, cały czas trzeźwieje.

Do tragedii doszło w Brodach pod Końskimi w woj. świętokrzyskim. Mężczyzna został znaleziony przy drodze. Jeden z mieszkańców wsi powiadomił pogotowie. Ratownicy stwierdzili zgon 36-latka. Ze względu na nietypowe rany, medycy powiadomili policję.

 

36-latek miał rany w okolicy klatki piersiowej. Sekcja zwłok ma wyjaśnić ich pochodzenie. Mówi się że była to albo rana kłuta, albo postrzałowa.

 

W związku ze sprawą po kilku godzinach od znalezienia 36-latka, zatrzymanych zostało trzech mężczyzn w wieku: 27, 33 i 40 lat. Wszyscy trzej przebywają w policyjnych celach.

 

WIDEO: Trzy osoby zatrzymane po śmierci 36-letniego mężczyzny

 

Dwaj mężczyźni w momencie zatrzymania byli pijani

- Tym osobom nie przedstawiono dotychczas żadnych zarzutów. Dwie z tych osób po zatrzymaniu były nietrzeźwe. Jedna w takim stopniu, że dopiero dzisiaj po południu lub wieczorem będzie można z ta osobą wykonać czynności procesowe - powiedziała rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach Daniel Prokopowicz. Wówczas okaże się, czy zatrzymani usłyszą zarzuty.

 

ZOBACZ: Wielkopolskie. Uderzył w jelenia, a później czołowo zderzył się z osobówką. Wezwano LPR

 

Ciało 36-latka zostało przetransportowane do zakładu medycyny sądowej w Krakowie. Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny.

msm/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie