Gdynia. Zwabili kobietę do mieszkania. Znęcali się nad nią i grozili, że ją zabiją

Polska
Gdynia. Zwabili kobietę do mieszkania. Znęcali się nad nią i grozili, że ją zabiją
KMP w Gdyni
Podejrzani grozili kobiecie, że ją zabiją

19-latka została zwabiona do mieszkania swojej znajomej. Była tam przetrzymywana, a dwie kobiety i mężczyzna znęcali się nad nią. Pokrzywdzona kobieta zgłosiła się na policję, mimo gróźb, że "jeśli to zrobi, to ją zabiją".

Do Komisariatu Policji w Gdyni-Oksywiu zgłosiła się 19-letnia kobieta, która poinformowała, że została zwabiona do mieszkania swojej znajomej, gdzie była przetrzymywana. Kobieta nie mogła uciec.

 

Policjanci ustalili, że dwie kobiety w wieku 24 i 34 lat oraz 31-letni mężczyzna znęcali się i bili 19-latkę. Ponadto zagrozili kobiecie, że zabiją ją, jeśli zgłosi to na policję - przekazała KMP w Gdyni.

Policjanci zatrzymali trzy osoby, które znęcały się nad 19-latką

Mundurowi ustalili dane kobiet i mężczyzny oraz adresy ich zamieszkania. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych o przestępstwo. Cała trójka trafiła do policyjnej celi.

 

ZOBACZ: Ciche. Tragedia przed dyskoteką. Nie żyje 19-letni Słowak

 

Decyzją sądu 24-latka i 34-latka zostały aresztowane na najbliższe trzy miesiące, a 31-letni mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

 

Za udział w pobiciu i naruszenie czynności ciała grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności. Kobiety odpowiedzą dodatkowo za znieważenie, naruszenie nietykalności oraz zmuszanie do określonego zachowania.

msm/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie