"Nowy Tydzień" w Polsat News – program o tym, co będzie, a nie o tym, co było

Polska
"Nowy Tydzień" w Polsat News – program o tym, co będzie, a nie o tym, co było
Polsat News
"Nowy Tydzień" w każdą niedzielę o godz. 21

Już w najbliższą niedzielę, 18 września o godz. 21 na antenie Polsat News zadebiutuje "Nowy Tydzień". W programie poruszane będą tematy, którymi w najbliższym tygodniu będzie żyła Polska.

- Niedziela jest takim dniem, w którym stacje informacyjne podsumowują miniony tydzień. My w niedzielny wieczór otwieramy dyskusję o tym, co nas czeka w najbliższej przyszłości niejako wyprzedzając wydarzenia. Oferujemy widzom informacje, publicystykę, felietony i komentarz zaproszonych gości – zdradza Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

 

Gośćmi omawiającymi nadchodzące wydarzenia ze sceny polityczno-społecznej będą eksperci, politycy i osobowości medialne. "Nowy Tydzień" prowadzić będzie Łukasz Jankowski, dziennikarz Radia Wnet.

 


Polsat News zapewnia widzom dostęp do rzetelnych i wiarygodnych informacji. Stacja od samego początku plasuje się w ścisłej czołówce najchętniej oglądanych kanałów informacyjnych. Wysoką pozycję i zaufanie widzów Polsat News potwierdzają badania CBOS-u. Programy tej stacji są uznawane przez widzów za najbardziej wiarygodne. Stacja regularnie również zajmuje czołowe miejsce w rankingu opiniotwórczości przygotowywanym, co miesiąc przez Instytut Monitorowania Mediów.

red / Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie