Indie: Nagrywał relację na Instagram. Uderzył go przejeżdżający pociąg

Świat
Indie: Nagrywał relację na Instagram. Uderzył go przejeżdżający pociąg
Wikimedia Commons/Bhanutpt/Twitter
Pociąg uderzył w nieostrożnego 17-latka

Nastolatek spaceruje bardzo blisko torów. Chwilę później pojawia się pociąg, który uderza w chłopaka. Do zdarzenia doszło, kiedy młodzi ludzie nagrywali relację w mediach społecznościowych. Wideo trafiło do sieci.

Nastolatek spacerował wzdłuż torów w pobliżu stacji Kazipet w stanie Telangana w południowo-wschodnich Indiach. Młodzi ludzie chcieli nagrać relację na Instagramie, w której pociąg przejeżdżałby kilka centymetrów od nich.

 

Niestety, pomysł na wyjątkową relację zakończył się wypadkiem. Pędzący pociąg uderzył w 17-latka, który chciał pokazać wideo na swoim koncie. Chłopak upadł, a wówczas podbiegł do niego kolega, który nagrywał film - relacjonuje "The Indian Express". Na opublikowanym w internecie filmie zarejestrowano moment uderzenia. 

 

Uwaga. Film jest nieodpowiedni dla wrażliwych widzów.

 

 

Według dziennika Sakshi do zdarzenia doszło 4 września. 17-latek doznał "poważnych obrażeń" i trafił do szpitala. Gazeta podaje, że w nagrywaniu relacji brał udział jeszcze jeden nastolatek. Kiedy doszło do wypadku, podbiegli do kolegi, ale pogotowie jako pierwszy wezwał znajdujący się w pobliżu strażnik kolejowy.

jk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie