Daniel Chmielewski nie żyje. 22-letni piłkarz zamordowany maczetą

Polska
Daniel Chmielewski nie żyje. 22-letni piłkarz zamordowany maczetą
Polsat News
Piłkarz Bielawianki Bielawa został zamordowany

Daniel Chmielewski, 22-letni piłkarz Bielawianki Bielawa, zmarł nad ranem 7 sierpnia - poinformował klub. Lokalne media podają, że piłkarz zginął od ciosu maczetą prosto w serce. Napastnik pomylił 22-latka z osobą, z którą był skonfliktowany.

"Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że dziś w nocy odszedł Daniel Chmielewski. Jeszcze całkiem niedawno cieszyliśmy się z każdej jego bramki, którą zdobywał w naszych barwach. Dziś niespodziewanie przyszło nam pożegnać jednego z nas" - poinformował w poniedziałek klub Bielawianka Bielawa, występujący w IV lidze. 

 

 

Do tragicznego zdarzenia doszło 7 sierpnia około godz. 3:00. Piłkarz wraz z  kolegami świętował urodziny jednego z nich. W pewnym momencie podszedł do nich Bartłomiej G.. Mężczyzna poszukiwał osoby, z którą był skonfliktowany. 

 

Wideo: Daniel Chmielewski nie żyje. 22-letni piłkarz zamordowany maczetą.

 

Piłkarz zginął od ciosu maczetą

- Bartłomiej G. zadał cios maczetą w serce 22-letniemu mężczyźnie, myśląc że to poszukiwany przeciwnik. Ranny mężczyzna osunął się na ziemię. Koledzy próbowali udzielić mu pomocy medycznej, zostało wezwane pogotowie ratunkowe, nie udało się go uratować. Bartłomiej G. ruszył z maczetą dalej szukać kolejnych ofiar - mówił dla portalu Doba.pl prokurator Emil Wojtyra.

 

Bartłomiej G. był już znany policji w związku z przestępstwami narkotykowymi. Podczas przeszukania jego mieszkania po ataku na młodego piłkarza, funkcjonariusze również znaleźli środki odurzające.

 

26-letni G. został zatrzymany przez policję. Sprawca nie przyznał się do zabójstwa. Na wtorek zaplanowano posiedzenie aresztowe. 

dsk/ sgo/polsatnews.pl/Interia Sport
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie