Lubelskie. Okuninka. Bójka trzech kobiet nad brzegiem jeziora. Usłyszały zarzuty

Polska
Lubelskie. Okuninka. Bójka trzech kobiet nad brzegiem jeziora. Usłyszały zarzuty
Wikimedia/Grzegorz W. Tężycki/Facebook/Super Tydzień Chełmski
Nad jeziorem Białym w Okunince doszło do bójki trzech kobiet

Kobiety, które brały udział w bójce przed lokalem rozrywkowym w Okunince (Lubelskie) zostały zatrzymane przez policję. Usłyszały zarzuty, grozi im do trzech lat pozbawienia wolności. Bijatykę nad brzegiem jeziora obserwowało wielu gapiów, ale nikt nie próbował rozdzielić kobiet.

Policjanci z Włodawy ustalili, że do bójki doszło 23 lipca nad brzegiem jeziora Białego w Okunince. Kobiety przebywały wtedy w jednym z lokali rozrywkowych w popularnej miejscowości turystycznej.

 

Po wyjściu z lokalu, dwie kobiety rozpoczęły kłótnię, która przerodziła się w regularną walkę, w którą włączyły się dwie kolejne kobiety. W jej trakcie, uczestniczki bójki wzajemnie się uderzały, wyzywały, szarpały, kopały, ciągnęły za włosy. Jedną z nich próbowano zaciągnąć od jeziora.

 

 

Jedna z uczestniczek zajścia twierdzi, że w wyniku bójki straciła buty i telefon. Jak twierdzi policja, całe zdarzenie obserwowało wiele osób, jednak nikt nie rozdzielił kobiet, ani nie wezwał pomocy. - Teraz ustalamy szczegółowe okoliczności i przyczyny całego zajścia - przekazała podinspektor Bożena Szymańska z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

 

Policjanci w czwartek zatrzymali trzy kobiety, które brały udział w bójce. To mieszkanki Chełma i Lublina w wieku od 28 do 33 lat. Usłyszały zarzuty udziału w bójce. Po wykonaniu wszystkich czynności, zostały zwolnione z aresztu. Grozi im do trzech lat więzienia. 

jsd/bas/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie