Wypadek na Mazowszu. Kobieta spłonęła w samochodzie

Polska
Wypadek na Mazowszu. Kobieta spłonęła w samochodzie
Facebook/Policja Wyszków

Tragiczny wypadek na drodze ekspresowej S8 w okolicach Wyszkowa (woj. mazowieckie). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i ciężarówka. Po wypadku jedno z aut stanęło w płomieniach i doszczętnie spłonęło. Zginęła kobieta, która siedziała za jego kierownicą.

Do wypadku doszło w poniedziałek na trasie S8 w miejscowości Ojcowizna koło Wyszkowa (woj. mazowieckie).

 

- Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Kierująca samochodem mitsubishi, który całkowicie spłonął, zginęła na miejscu. Kierowca drugiego auta osobowego - toyoty - trafił do szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało - poinformował oficer prasowy policji w Wyszkowie komisarz Damian Wroczyński. 

 

 

Na miejscu wypadku cały czas pracują służby. Wiadomo, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Trasa S8 w kierunku Białegostoku jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze dwie godziny.

 

 

Dla kierowców wyznaczono objazdy: samochody osobowe kierowane są na węźle komunikacyjnym Wyszków Północ na drogę techniczną. Ciężarówki jadące w stronę Sokołowa Podlaskiego powinny zjechać na drogę krajową nr 62 na węźle komunikacyjnym Wyszków Południe lub drogę techniczną na węźle komunikacyjnym Wyszków Północ.

 

dk/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie