Mazowsze. Kolejne utonięcia. Znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn

Polska
Mazowsze. Kolejne utonięcia. Znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn
Policja Pruszków
W woj. mazowieckim wyłowiono dwa ciała mężczyzn, którzy stracili życie w wodzie

Rośnie tragiczny bilans wypoczynku nad wodą. Nad Świdrem w Otwocku i w kąpielisku w Parku Mazowsze w Pruszkowie służby zanotowały kolejne utonięcia. Ofiarami są dwaj mężczyźni.

- Około godziny 14 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w wodzie w Parku Mazowsze zauważono ciało. Na tę chwile mogę potwierdzić tylko, że są to zwłoki mężczyzny - powiedziała kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

 

Tydzień temu policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 31-letniego obcokrajowca. Ostatnim miejscem, w którym go widziano, było właśnie kąpielisko na terenie Parku Mazowsze. Jednak prowadzone wówczas poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Otwock. Zwłoki wyłowione ze Świdra

Wciąż niezidentyfikowane są także zwłoki, które wyłowiono we wtorkowe popołudnie ze Świdra w Otwocku na wysokości ulicy Warsztatowej, niedaleko ujścia do Wisły.

 

- Na miejscu pracują funkcjonariusze, w tej chwili nie mamy danych o wieku i płci tej osoby - powiedziała rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Otwocku Paulina Harabin.

 

ZOBACZ: Utonięcia i upały. Ostrzeżenia w całym kraju

Od 1 kwietnia utonęły 132 osoby

Jak przekazało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa od 1 kwietnia policja odnotowała już 132 utonięcia. Tylko w poniedziałek utonęły trzy osoby.

RCB
pgo/ml/PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie