PKN Orlen. Daniel Obajtek ogłosił promocję cen paliwa na wakacje. Rabat 30 gr na litrze

Polska
PKN Orlen. Daniel Obajtek ogłosił promocję cen paliwa na wakacje. Rabat 30 gr na litrze
PAP/Paweł Supernak

"Od poniedziałku do końca wakacji obecni i nowi klienci z aplikacją VITAY uzyskają rabat 30 gr/l na benzynę i ON" - poinformował na Twitterze prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Rabat będzie dotyczył trzech tankowań miesięcznie - każde do 50 litrów. Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu VITAY, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat 40 groszy na litrze.

"W ramach mechanizmów rynkowych robimy wszystko by w trudnym dla całej Europy momencie paliwo w Polsce było możliwie najtańsze" - ogłosił prezes Orlenu

 

"Kryzys energetyczny i wojna za naszą wschodnią granicą powodują niestabilność na rynkach surowców i doprowadziły m.in. do wzrostu kosztów transportu oraz cen energii, z którymi mierzą się obecnie wszystkie kraje europejskie" - mówił Daniel Obajtek, cytowany w komunikacie PKN Orlen

 

"Przygotowaliśmy letnią promocję, która pozwoli kierowcom taniej tankować na naszych stacjach" - dodał.

Orlen obniżą ceny paliwa. Szczegóły 

Promocja będzie dotyczyć posiadaczy aplikacji VITAY (od 27 czerwca) oraz plastikowych kart VITAY (od 1 lipca). Jak informuje Biuro Prasowe PKN Orlen regulamin promocji zostanie opublikowany wraz z jej startem.  

 

 

"Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie. Pozwoli to nabyć w okresie wakacyjnym do 150 litrów paliwa miesięcznie z wysokim rabatem" - informuje Biuro Prasowe PKN Orlen w oficjalnym komunikacie. 

 

Dodatkowy rabat obejmie posiadaczy Karty Dużej Rodziny, którzy będą korzystali z aplikacji Vitay

 

"Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na litrze" - podaje Orlen

Daniel Obajtek ogłosił promocję w "Gościu Wydarzeń"

O planowanej wakacyjnej promocji prezes Daniel Obajtek mówił w programie "Gość Wydarzeń". 

 

- Będziemy się starać, by przez okres wakacji była pewnego rodzaju promocja. To będzie niewielka promocja, ale będziemy chcieli taką promocję zastosować - powiedział. 

dsk / PAP / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie