Lubelskie. 4-latka wbiegła wprost pod ciężarówkę. Dziecko nie żyje

Polska
Lubelskie. 4-latka wbiegła wprost pod ciężarówkę. Dziecko nie żyje
Polsat News
Do wypadku doszło ok. godziny 7.20 rano

- Ze wstępnych informacji wynika, że 4-letnia dziewczynka wbiegła z pobliskiej posesji wprost pod ciężarowy samochód - przekazał polsatnews.pl asp. szt. Marcin Józwik z łukowskiej policji. Dodał, że dziecko zmarło na miejscu.

Do wypadku doszło w miejscowości Czereśl w Lubelskiem na drodze 807 około godziny 7:20. - Kierujący ciężarówką 49-latek był trzeźwy - dodał funkcjonariusz. 

 

- Dziewczynka wybiegła na drogę z posesji, kierujący nie zdążył wyhamować, dziecko doznało poważnych urazów, zginęło na miejscu - zaznaczał Józwik. 

 

 

- Bylem w mieszkaniu z żoną, usłyszeliśmy huk, z tego jak widać dziewczynkę samochód odrzucił 15 m, leżała gdzie ten piasek, także daleko - opisywał reporterce Polsat News mieszkaniec miejscowości, jeden ze świadków zdarzenia. - Jak widać ten samochód nie hamował, nie widać śladów hamowania, ten skład zatrzymał się dopiero 80 metrów od zdarzenia - opisywał. 

Na miejscu biegły 

- Przyczyny wypadku, jak też to, czy dziecko było pod opieką rodziców jest ustalane - zaznaczył Józwik. Droga jest zablokowana. Na miejscu pracują służby. 

 

Na miejscu wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. "Będą wykonywane czynności z udziałem biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych" – dodał.

 

WIDEO: 4-latka wbiegła pod ciężarówkę. Zginęła na miejscu 

laf/ sgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie