Zmarł raper Aleksander Kosowski, znany jako "Big Scythe". Był synem reprezentanta Polski

Polska
Zmarł raper Aleksander Kosowski, znany jako "Big Scythe". Był synem reprezentanta Polski
Instagram/bigsajt
Aleksander Kosowski informował o swoich zmaganiach z chorobą

Zmarł Aleksander Kosowski, znany w hiphopowym świecie jako "Big Scythe". Miał 25 lat. Raper był synem Kamila Kosowskiego, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej.

Informację o śmierci 25-latka podali raperzy, a także Wisła Kraków - klub, w którym przez wiele lat grał Kamil Kosowski.

 

"W środę 8 czerwca 2022 r. piłkarską Polskę obiegła smutna wiadomość o śmierci Aleksandra Kosowskiego - syna Kamila Kosowskiego. W imieniu klubu i całej wiślackiej społeczności byłemu pomocnikowi Białej Gwiazdy składamy głębokie wyrazy współczucia oraz najszczersze kondolencje" - czytamy na oficjalnym Twitterze klubu.

 

Aleksander Kosowski popularność jako "Big Scythe" zyskał na współpracy z artystą "Tymkiem". Kossakowski wydał jeden album o nazwie "Veritaserum".

 

ZOBACZ: Maja Lidia Kossakowska nie żyje. Prokuratura prowadzi dochodzenie

 

Raper informował jakiś czas temu o swoich zmaganiach z chorobą.

 

"Moje zniknięcie jest spowodowane chorobami, które niestety dotknęły mnie na raz. Przez długi czas nie byłem w stanie wstać sam z łóżka i np. wizyty w toalecie nie byłyby możliwe bez mojej dziewczyny, która tak naprawdę od x czasu poświęca się dla mnie w stu procentach. Aktualnie jest już coraz lepiej, ale no jeszcze trochę to chyba potrwa. Straciłem też dużo kilogramów, czuję się trochę słabszy niż wcześniej dlatego o to też chciałbym zadbać" - napisał na swoim Facebooku.

mbl/rmf24.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie