Tajemnicza śmierć uczestników orgii w Czeczenii. Trzy nieoznakowane groby

Świat
Tajemnicza śmierć uczestników orgii w Czeczenii. Trzy nieoznakowane groby
Pixabay
Uczestnicy seksu grupowego zaginęli

W Czeczenii zaginęły trzy osoby, które wcześniej wzięły udział w nagrywanym seks-spotkaniu, z którego film wyciekł do sieci. Do zdarzenia doszło w kwietniu. Na nagraniu widać dwóch urzędników. Według doniesień portalu Kavkaz Realii tróje uczestników orgii nie żyje, a ich ciała spoczęły w nieoznakowanych grobach w jednej ze wsi.

Zgodnie z relacją kanału BAZA do seksu grupowego doszło między 30-letnim mężczyzną, będącym pracownikiem Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego republiki, jego żoną 34-letnią Czeczenką, 31-letnim mężczyzną pracującym w miejscowym urzędzie oraz 19-letnią manikiurzystką.

Orgia w Czeczenii. Po rozpowszechnieniu nagrania uczestnicy zaginęli

Uczestnicy orgii nakręcili film. Jeden z mężczyzn zaprezentował "zrzut" ze wspomnianego nagrania znajomemu, a później zdjęcie zaczęło krążyć w internecie i dotarło do policjantów pełniących służbę w konserwatywnej republice islamskiej. 

 

ZOBACZ: Urządził rajd ulicami Gdańska. Wjechał w ludzi w centrum miasta

 

Nieco później pełne nagranie z imprezy trafiło do sieci. Widać na nim m.in. zażywanie substancji psychoaktywnych, wciąganie białego proszku z ciała jednej z kobiet.

 

Media donoszą, że film trafił do władz republiki, a służby otrzymały polecenie odnalezienia uczestników orgii. Cała czwórka została zatrzymana.

Mieszkańcy potwierdzają pojawienie się grobów

Jak podaje portal Kavkaz Realii jedna z kobiet została wypuszczona ze względu na swoje pochodzenie - nie pochodziła z islamskiej, konserwatywnej Czeczenii, lecz z Północnej Osetii.

 

Źródła portalu informowały, że pozostała trójka osób nie żyje. Ich ciała miały zostać pochowane we wsi Wiedieno. Jej mieszkańcy potwierdzili, że na miejscowym cmentarzu pojawiły się trzy nieoznakowane groby, które nie należą do żadnej z miejscowych rodzin.

 

Służba prasowa MSW Czeczenii nie podjęła się udzielenia komentarza w tej sprawie - zaprzeczyła jedynie doniesieniom o domniemanej śmierci i pochówku trzech osób.

 

nat/ml / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie