Ramzan Kadyrow opublikował zdjęcie z Siergiejem Szojgu. Internauci wskazują na nietypowe buty

Świat
Ramzan Kadyrow opublikował zdjęcie z Siergiejem Szojgu. Internauci wskazują na nietypowe buty
Telegram/Kadyrov_95
Siergiej Szojgu i Ramazan Kadyrow

Szef rosyjskiego MSZ Siergiej Szojgu spotkał się z Ramzanem Kadyrowem. Jednak to nie kontekst polityczny był tym, co przyciągnęło uwagę mediów i internautów z całego świata. Gdy w mediach pojawiła się fotografia ze spotkania, jeden konkretny szczegół zainteresował opinię publiczną.

Ramazan Kadyrow i Siergiej Szojgu spotkali się w Moskwie w czwartek, w celu omówienia strategii prowadzenia przyszłych walk na terenie Ukrainy. Czeczeński polityk poinformował za pośrednictwem serwisu Telegram, że rozmowy były "owocne" dla obu stron.

 

"Odbyłem niezwykle owocne spotkanie z rosyjskim ministrem obrony. Dokładnie omówiliśmy kwestie przeprowadzenia operacji specjalnej denazyfikacji i demilitaryzacji w Ukrainie, a także ustaliliśmy szczegóły dalszej współpracy" – napisał Kadyrow.

 

ZOBACZ: Konwencja PiS. Jarosław Kaczyński o planach partii

 

Podkreślił, że od pierwszych dni "operacji specjalnej na Ukrainie" czuje pełne wsparcie rosyjskiego Ministerstwa Obrony.

Uwagę internautów przykuł jeden szczegół

W mediach społecznościowych pojawiła się fotografia ze spotkania polityków. Uwaga internautów skupiła się na butach czeczeńskiego polityka. Pomimo że Siergiej Szojgu i Ramazan Kadyrow są zbliżonego wzrostu - na zdjęciu wyraźnie widać, że Czeczen postanowił dodać sobie kilka centymetrów z pomocą... butów na grubej podeszwie.

Zgodnie z informacjami dostępnymi w sieci Ramazan Kadyrow mierzy 168 cm.

 

Niecodzienne buty nie umknęły uwadze internautów.

 

 

nat/ml / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie