Wyszków. Pożar domu jednorodzinnego. Nie żyją dwie kobiety

Polska
Wyszków. Pożar domu jednorodzinnego. Nie żyją dwie kobiety
KPP SP w Wyszkowie
We wnętrzu spalonego domu zostały znalezione zwłoki dwóch kobiet

W domu jednorodzinnym w Wyszkowie wybuchł pożar. Po ugaszeniu we wnętrzu zostały znalezione zwłoki dwóch kobiet - poinformował kom. Damian Wroczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. Jak nieoficjalnie informują lokalne media w pożarze zginęła 83-letnia matka z 58-letnią córką, które miały zostać zamordowane.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 3. - Zostaliśmy poinformowani o pożarze w domu jednorodzinnym w Wyszkowie przy ul. Białostockiej. Strażacy na miejscu ugasili pożar. We wnętrzu zostały znalezione zwłoki dwóch kobiet. Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon. Prowadzimy czynności pod nadzorem prokuratora - powiedział kom. Damian Wroczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

 

- Na tym etapie postępowania, jak dla dobra tych czynności szczegółowych informacji nie mogę udzielić - zaznaczył policjant.

Możliwe morderstwo 

Z kolei prokurator rejonowy w Wyszkowie Krzysztof Jeziorski powiedział, że na chwilę obecną "niewiele może powiedzieć". - Jeszcze trwają czynności procesowe na miejscu zdarzenia - dodał prokurator.

 

 

Jak podaje lokalny portal tubawyszkowa.pl w pożarze zginęła 83-letnia matka z 58-letnią córką. "Nikt oprócz nich nie przebywał w domu w czasie pożaru. Policja bada różne wersje tego zdarzenia, ale prokuratura potwierdza nieoficjalne informacje, do których dotarła nasza redakcja. W tym domu mogło dojść do podwójnego morderstwa" - czytamy na portalu.

 

ZOBACZ: Koło. Nocny pożar domu jednorodzinnego. Zginęła 5-letnia dziewczynka

 

"Jak wynika z nieoficjalnych informacji, zabójstwa a następnie celowego podpalenia domu mógł dokonać mąż młodszej z kobiet. Jednak w sprawie do tej pory nikt nie został zatrzymany" - dodaje portal.

 

Natomiast portal rmf24.pl donosi, że 58-letnia kobieta miała w poniedziałek sprawę rozwodową ze swoim mężem - 57-letnim Jerzym N. "Wobec mężczyzny było też prowadzenie postępowanie dotyczące znęcania się fizycznego i psychicznego" - pisze rmf24.pl "Służby zabezpieczyły nagrania z dwóch kamer monitoringu. Policja szuka 57-latka" - dodał portal.

laf/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie