Cezary Kucharski w szpitalu. Ciężki stan byłego agenta Roberta Lewandowskiego

Polska
Cezary Kucharski w szpitalu. Ciężki stan byłego agenta Roberta Lewandowskiego
Polsat News
Cezary Kucharski

Z informacji, do jakich dotarła Interia wynika, że Cezary Kucharski, były piłkarz i menedżer sportowców, przebywa w szpitalu w ciężkim stanie. To efekt choroby i przebytej operacji.

Jako pierwszy o sprawie poinformował Krzysztof Stanowski, który w mediach społecznościowych napisał "Dochodzą mnie wieści, że Cezary Kucharski znajduje się w bardzo ciężkim stanie. Zawsze był waleczny, więc mam nadzieję, że i tym razem nie odpuści".

 

 

Jeszcze dziesięć dni temu Kucharski, który jest aktywnym uczestnikiem internetowych dyskusji, zamieścił post z gratulacjami dla Legii po korzystnym wyniku w meczu ligowym. Było to zwycięstwo nad Zagłębiem Lubin 3-1.

Cezary Kucharski w szpitalu

Od tamtej pory "konto" Kucharskiego milczy. Jak ustaliła Interia, w ostatnim czasie Kucharski zachorował, ale szczegółów jego dolegliwości nie ujawniono. W ostatnim czasie Kucharski przebywał w Hiszpanii. Czekała go operacja, przed którą został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. 

 

Cezary Kucharski to były piłkarz, menedżer piłkarski i poseł na Sejm VII kadencji. 17-krotnie wystąpił w barwach reprezentacji Polski, zagrał między innymi na mistrzostwach świata w 2002 roku. Z Legią Warszawa sięgnął po mistrzostwo Polski w 2002 i 2006 roku.

jk/Interia Sport
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie