Pomorska Wieś. 47-latka straciła panowanie nad samochodem, zginęło dwóch młodych mężczyzn

Polska
Pomorska Wieś. 47-latka straciła panowanie nad samochodem, zginęło dwóch młodych mężczyzn
Komenda Miejska Policji w Elblągu
47-letnia kobieta pokonując peugeotem zakręt straciła panowanie nad autem i uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęło dwóch pasażerów w wieku 22 i 17 lat.

Dwóch młodych mężczyzn zginęło w środę rano w wypadku drogowym koło Pomorskiej Wsi (woj. warmińsko-mazurskie) - podała policja. Auto, którym podróżowali, uderzyło w drzewo. Kierująca samochodem jest ranna.

Nadkom. Krzysztof Nowacki z elbląskiej policji powiedział, że ofiary wypadku to pasażerowie w wieku 17 i 22 lata. Do wypadku doszło przed godz. 7 na drodze wojewódzkiej Młynary - Elbląg.

Dwóch młodych mężczyzn zginęło na miejscu

Autem podróżowały trzy osoby. Obaj pasażerowie zginęli na miejscu. Kierująca samochodem została przetransportowana do szpitala.

 

 

- Kierująca peugeotem 47-letnia kobieta na łuku drogi straciła panowanie na pojazdem, na skutek najprawdopodobniej oblodzonej nawierzchni, i uderzyła w przydrożne drzewo - mówił.

 

Dokładne okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśniają na miejscu policjanci i prokurator.

 

Jak potwierdził w rozmowie z polsatnews.pl nadkom. Nowacki, jeden z pasażerów to prawdopodobnie syn 47-latki, która kierowała samochodem.

zma/PAP/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie