Wielka Brytania. Szuka żony ogłaszając się na bilbordach. "Uratuj mnie od zaaranżowanego małżeństwa"

Świat
Wielka Brytania. Szuka żony ogłaszając się na bilbordach. "Uratuj mnie od zaaranżowanego małżeństwa"
instagram.com/findmalikawife
29-letni Muhammad Malik szuka żony poprzez reklamę na bilbordzie i stronę internetową

29-letni Muhammad Malik wymyślił niecodzienny sposób, aby znaleźć sobie żonę. Mężczyzna umieścił swoje zdjęcie na bilbordach reklamowych i założył stronę www.findmalikawife.com, na której szuka "właściwej pani". Ten pomysł powstał po niepowodzeniach, jakie spotkały Malika w aplikacjach randkowych.

Po Nowym Roku mieszkańcy Londynu i Birmingham z rozbawieniem dostrzegli bilbordy z mężczyzną leżącym na fioletowym ekranie, który wskazuje na napis: "Uratuj mnie przed zaaranżowanym małżeństwem".

 

ZOBACZ: Holandia. Zatrzymanie Polaka podejrzanego o zabójstwo żony. Kobieta została zamordowana we Wrocławiu

 

Młodemu mężczyźnie z zarostem, który ubrany jest w jasne jeansy, czarny sweter i czapkę, towarzyszył link do strony internetowej www.findmalikawife.com, ("Znajdź żonę Malikowi").

"Musiałem znaleźć się na billboardzie, żeby być widzianym!"

"Wygląda jak ostateczny poziom randek internetowych" - napisał jeden z użytkowników Twittera.

 

 

Po wejściu na stronę internetową okazuje się, że to nie jest żart, a faktyczna próba znalezienia sobie partnerki. "Po prostu nie znalazłem jeszcze odpowiedniej dziewczyny. Jest ciężko. Musiałem znaleźć się na billboardzie, żeby być widzianym!" - można przeczytać na stronie Muhammada Malika.

Idealna partnerka

"Moją idealną partnerką byłaby 20-letnia muzułmanka, która chciałaby poznać się bliżej. Jestem otwarty na wszelkie pochodzenie etniczne, ale mam głośną pendżabską rodzinę (pochodzenia indoeuropejskiego - red.)" - dodał 29-latek.

 

Choć na bilbordzie Malik wezwał wszystkich do ratowania go przed zaaranżowanym małżeństwem, na stronie wyjaśnił, że nie jest całkowicie przeciwny temu pomysłowi. "Chcę tylko najpierw spróbować znaleźć kogoś na własną rękę" – napisał.

 

ZOBACZ: USA. Żona "El Chapo" skazana na trzy lata więzienia

 

"Myślę, że aranżowane małżeństwa mają swoje miejsce i tradycję w wielu kulturach islamskich. W rzeczywistości istnieje wiele badań, które pokazują, że aranżowane małżeństwa mają wiele zalet" - dodał.

 

Ponieważ jego billboardy wywołały ogromne zainteresowanie zarówno w świecie rzeczywistym, jak i wirtualnym, Malik, który pracuje jako konsultant bankowy z Londynu powiedział w BBC News, że "wydaje się, że plan działa", ponieważ otrzymał setki wiadomości wyrażających zainteresowanie. - Nie miałem jeszcze czasu na przeglądanie - stwierdził.

Podziękowania dla osób, które złożyły wniosek

 

"Ogromne podziękowania dla każdego, kto otrzymał wsparcie lub faktycznie złożył wniosek o zostanie moją żoną" - napisał Malik na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mal Malik (@findmalikawife)

 

Malik ma nadzieję, że strona przyniesie pożądane rezultaty i odniesie sukces w znalezieniu miłości. Strona zawiera kreatywne wideo przedstawiające samego siebie, a także formularz Google dla zainteresowanych kobiet, chcących się zgłosić.

aml/polsatnews.pl/indianexpress
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie