Media: Paulo Sousa opuszcza reprezentację. Ma zostać trenerem brazylijskiego klubu

Polska
Media: Paulo Sousa opuszcza reprezentację. Ma zostać trenerem brazylijskiego klubu
Polsat Sport
Selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa

Brazylijskie media podają, że selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa, już za kilka dni ma podpisać kontrakt z brazylijskim klubem Internacionale Porto Alegre. Reprezentację ma opuścić w trybie nagłym.

O tym, że Paulo Sousa miałby objąć stanowisko szkoleniowca klubu Flamengo Rio de Janeiro było głośno w ostatnich dniach, ale sprawa stała się nieaktualna, gdy okazało się, że bliżej kontraktu jest Jorge Jesus. - Przygotowuję się do marcowych meczów barażowych z Polską - mówił więc Paulo Sousa.


Tymczasem teraz brazylijskie media dostarczają informacji na temat nagłego odejścia Portugalczyka z reprezentacji Polski. Miałby objąć inny brazylijski klub International Porto Alegre. Z klubem tym pożegnał się Urugwajczyk Diego Aguirre.

Paulo Sousa w International Porto Alegre

Jak poinformował brazylijski dziennikarz Vagner Martins, Paulo Sousa ma w poniedziałek podpisać umowę z Internacionalem Porto Alegre. Kontrakt ma być dwuletni, a reprezentacja Polski zostanie opuszczona w trybie nagłym. Sam Paulo Sousa nie skomentował tych doniesień.

 

Polska w marcu ma się zmierzyć w barażu o mistrzostwa świata z Rosją. Jeśli awansuje, w walce o katarskie mistrzostwa ma walczyć z Czechami albo Szwecją.

zma/Interia Sport
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie