Żora Korolyov nie żyje. Znany tancerz, uczestnik m.in. programu "Taniec z Gwiazdami", miał 34 lata

Kultura
Żora Korolyov nie żyje. Znany tancerz, uczestnik m.in. programu "Taniec z Gwiazdami", miał 34 lata
Polsat
Żora Korolyov nie żyje. Znany tancerz miał 34 lata

Znany m.in. z "Tańca z Gwiazdami" Żora Korolyov zmarł w wieku 34 lat - poinformowała Telewizja Polsat. Informację o śmierci tancerza potwierdziła jego partnerka - Ewelina Bator. "Odszedł człowiek, który kochał całym sercem" - napisała na Instagramie.

"Z wielkim smutkiem żegnamy trzykrotnego uczestnika »Tańca z Gwiazdami«" - poinformowała Telewizja Polsat. Tancerz zmarł nagle 21 grudnia 2021 roku. Osierocił 10-letnią córeczkę Sonię - podała stacja.

 

Żora Korolyov zyskał ogromną popularność wśród widzów m.in. dzięki udziałowi w tanecznym show. W szóstej edycji jesienią 2016 roku partnerowała mu aktorka Karolina Gorczyca, wiosną 2017 roku Dominika Gwit, a rok później Martyna Kupczyk, architektka programu "Nasz nowy dom".

 

ZOBACZ: Tadeusz Ross nie żyje. Satyryk, aktor i polityk miał 83 lata

 

Pochodzący z Ukrainy, urodzony w Odessie tancerz i choreograf wziął udział w programie "Jak oni śpiewają", zagrał w filmie "Kochaj i tańcz", występował w serialach.

 

Był także licencjonowanym menedżerem piłkarskim FIFA oraz założycielem Akademii Artystycznej "Arte", w której najmłodsi uczyli się świadomości scenicznej, akrobatyki i śpiewu.

 

CZYTAJ: Na co zmarł nagle Żora Korolyov? To może stać się nawet zdrowej osobie

 

Informację o śmierci tancerza potwierdziła jego partnerka - Ewelina Bator. "Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi - też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment, to co się stało, potrzebuje ciszy..." - napisała Ewelina Bator na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewelina Bator (@ewelina.bator)

 

Jak dowiedział się nieoficjalnie "Super Express", przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. 

"Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł" - ujawnia informatorka tabloidu.

 

Tancerz był ojcem 11-letniej Soni, której mamą jest była żona tancerza, Anna Kuznecowa.

hlk / Polsat / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie