Śląskie. Matka imprezowała w hotelu z dwoma mężczyznami. Ojciec dziecka wezwał policję

Polska
Śląskie. Matka imprezowała w hotelu z dwoma mężczyznami. Ojciec dziecka wezwał policję
Śląska Policja
26-latka wraz z dzieckiem z własnej woli spędziła tam minioną noc w towarzystwie dwóch mężczyzn"

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z hoteli w Pszczynie (woj. śląskie) jest przetrzymywana kobieta wraz z małym dzieckiem. Na miejscu ustalono, że pijana kobieta "z własnej woli spędziła minioną noc z dwoma mężczyznami". Dziecko odebrał wcześniej równie pijany ojciec. O losie nieopowiedzianych rodziców zdecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 11. - Dzielnicowi otrzymali zgłoszenie, że w jednym z pszczyńskich hoteli ma być przetrzymywana kobieta wraz z małym dzieckiem - poinformowali policjanci.

 

ZOBACZ: Pijany lekarz na oddziale psychiatrii. Grozi mu areszt i kara grzywny


Na miejscu mundurowi ustalili, że "26-latka wraz z dzieckiem z własnej woli spędziła tam minioną noc w towarzystwie dwóch mężczyzn". - Podczas rozmowy kobieta była pobudzona, agresywna, a jej wypowiedzi nielogiczne i niespójne - dodali. Badanie alkomatem wykazało wykazało u kobiety prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialni rodzice odpowiedzą przed sądem

Na miejscu jednak nie było już dziecka. Okazało się, że kilka minut wcześniej z hotelowego pokoju odebrał je mąż kobiety, który również był nietrzeźwy. 32-latek wydmuchał 2,5 promila. - W związku z powyższym, po konsultacji z dyżurującym sędzią rodzinnym, pięcioletnie dziecko zostało przekazane pod opiekę bliskiej rodziny. Nieodpowiedzialni rodzice za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem - podali śląscy policjanci.

 

ZOBACZ: Sieradz. Śledczy wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia 13-latka przez pijanego kierowcę

 

Policja apeluje o reagowanie na przypadki przemocy lub zaniedbania wobec dzieci. - W pilnych przypadkach należy interweniować, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 - informują mundurowi.

aml/bas/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie