Piotr Zieliński miał problemy z oddychaniem. Zszedł z boiska w meczu Napoli - Empoli

Świat
PAP/EPA/CESARE ABBATE
Kłopoty z oddychaniem Piotra Zielińskiego podczas meczu

Piotr Zieliński po 20 minutach przerwał swój udział w meczu Serie A między Napoli a Empoli. Piłkarz opuścił boisko z powodu problemów z oddychaniem.

Do zdarzenia doszło w pierwszej połowie niedzielnego meczu Serie A. Zieliński gorzej się poczuł i natychmiast opuścił boisko. W jego miejsce na murawie zameldował się Lorenzo Insigne, kapitan Napoli.

Znany dziennikarz sportowy Gianluca Di Marzio poinformował, że Zieliński miał problemy z oddychaniem, a klub wysłał go na dokładniejsze badania do szpitala.

ZOBACZ: Złota Piłka. Media w Hiszpanii: Messi upomniał się o nagrodę dla Lewandowskiego

Napoli przegrało z Empoli 0:1. O zwycięstwie zadecydował gol Patricka Cutrone w 70. minucie.

W niedzielę późnym wieczorem Napoli wydało komunikat, informując że "przeprowadzone testy Piotra Zielińskiego nie wykazały żadnych problemów u piłkarza".