Rosanów. Wypadek strażaków, cztery osoby poszkodowane

Polska
Rosanów. Wypadek strażaków, cztery osoby poszkodowane
PAP/KW PSP Łódź
Miejsce kolizji samochodu strażackiego w miejscowości Rosanów. Podczas jazdy alarmowej do pożaru budynku mieszkalnego pojazd straży pożarnej uderzył w drzewo na poboczu

Wieczorem w Rosanowie w pow. zgierskim (woj. łódzkie), podczas wyjazdu interwencyjnego, samochód strażacki uderzył w drzewo. Czterech ratowników jest poszkodowanych - podali strażacy.

Wczesnym wieczorem w miejscowości Rosanów (Łódzkie) - podczas jazdy alarmowej do pożaru budynku mieszkalnego samochód strażacki uderzył w drzewo - poinformował rzecznik prasowy straży pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

 

- W wypadku poszkodowanych zostało czterech ratowników - przekazał.

 

PAP/KW PSP Łódź

Na miejscu są cztery jednostki Państwowej Straży Pożarnej.

 

PAP/KW PSP Łódź

 

To drugi poważny wypadek z udziałem strażaków w ciągu ostatnich kilku dni.

Tragedia w Czernikowie

W czwartek wcześnie rano w Czernikowie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 10 z ul. Słowackiego. Strażacy z OSP Czernikowo jechali do pożaru w pobliskiej wsi Liciszewy. Ich ciężki samochód, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z ciężarówką z alkoholem jadącą "dziesiątką" w kierunku Warszawy.

 

Na miejscu zginął 62-letni kierowca i siedząca obok niego 29-letnia druhna, a siedzący za nimi trzej druhowie zostali ranni i przewieziono ich do szpitali w Toruniu i Lipnie. Dwóch z nich już zostało wypisanych do domu.

 

kmd/ml/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie